Reklama
Reklama

Monika Richardson potwierdza wieści o córce! Co za radość

Monika Richardson (49 l.) kocha dzielić się w sieci intymnymi wyznaniami dotyczącymi jej prywatnego życia. Tym razem dziennikarka postanowiła opowiedzieć internautom o planach swojej córki. O tym z pewnością nikt nie miał pojęcia!  

Monika Richardson należy do tych osób, które dzielą się na Instagramie niemal każdym przemyśleniem. Dla dziennikarki nie ma tematów tabu. 

Gwiazda chętnie rozprawia o swoich życiowych perypetiach. Nie oszczędza także dzieci. Już przed laty Richardson nie miała skrupułów, gdy na łamach jednego z kolorowych magazynów szczegółowo opowiadała o chorobie syna Tomasza, cierpiącego na zespół Aspergera. 

Teraz postanowiła zdradzić nieco więcej szczegółów na temat swojej córki Zosi. Okazuje się, że pociecha Moni może pochwalić się wielkim osiągnięciem, jakim jest dostanie się na kurs do prestiżowej szkoły aktorskiej w Londynie!

Syn Moniki Richardson nie zdał matury z matematyki

Reklama

Punktem wyjścia do rozważań nad przemijającym czasem było opublikowane zdjęcie syna Tomasza sprzed lat.

Przypomnijmy, że kilka dni temu syn dziennikarki wyznał w sieci, że nie zdał matury z matematyki. Na szczęście jak na wspierającą matkę przystało, Monika przypomniała Tomkowi o możliwości przystąpienia do egzaminu poprawkowego.


***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson | Tomasz Malcolm | Zbigniew Zamachowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy