Reklama
Reklama

Monika Richardson pluska się w basenie. "Czuję się gotowa"

Monika Richardson (50 l.), chociaż opuściła szeregi telewizji publicznej, to cały czas może liczyć na zainteresowanie ze strony mediów. Dziennikarka prowadzi konto na Instagramie, gdzie często pokazuje swoje życie prywatne. Niedawno postanowiła uwiecznić swój wypad na basen.

Monika Richardson przez lata pracowała w Telewizji Publicznej. Gwiazda w pewnym momencie jednak musiała pożegnać się z ciepłą posadką. Monika cały czas jednak obecna jest w social mediach. Niedawno pochwaliła się na swoim instagramowym koncie zdjęciem, na którym pokazuje się w kostiumie kąpielowym.

Monika Richardson pokazuje się w kostiumie kąpielowym

Monika Richardson to teraz prawdziwa influencerka. Na samym instagramowym koncie obserwuje ją ponad 38 tysięcy osób. To właśnie tam gwiazda zamieszcza zdjęcia swoje, a także swoich bliskich. Niedawno jednak zrobiła wyjątek i pokazała się z zupełnie nowej perspektywy.

Reklama

W najnowszym poście gwiazda pozuje w kostiumie kąpielowym. Okazuje się, że Monika wybrała się na basen oraz do sauny.

"Elo, moi mili! Czelendż trwa! Jak Wam idzie? Ja dzisiaj przepłynęłam tylko 300 m, ale i tak, po saunie i chłodnym prysznicu czuję się gotowa na wtorek. Miejcie fajny dzień!" - napisała zachwycona dziennikarka.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów gwiazdy. Większość była zachwycona postawą Moniki.

"W ramach oszczędności

mam tak zimno w pracy, że czuję, jak ten chłód wspaniale mnie konserwuje,

no i pewnie mimochodem spałam więcej kalorii. To chyba mam zaliczone?"

"Ja dziś pływam tylko w wannie"

"Ma Pani piękną figurę, jest Pani bardzo zgrabna, do pozazdroszczenia" - pisali internauci.

Monika Richardson - kariera i życie prywatne

Monika Richardson urodziła się 25 kwietnia 1972 roku we Wrocławiu. Ukończyła naukę w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu. Studiowała iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim.

W 1995 roku rozpoczęła pracę w TVP2, w której była prowadzącą, autorką i współautorką programów rozrywkowych. Zasiadała w jury programu "Supertalent". Razem z Jarosławem Budnikiem prowadziła poranną audycję Radia Złote Przeboje "Złote Przeboje na Dzień Dobry".

W 2012 roku pracowała w TTV, gdzie współprowadziła nadawany w dni powszednie program "Raz lepiej, raz gorzej". W latach 2013 - 2019 była prowadzącą "Pytania na śniadanie".

Zobacz też:

Małgorzata Tomaszewska to gwiazda TVP. Ma na swoim koncie wiele wpadek

Nerwowo w domu Moniki Richardson. Dziennikarka drży o córkę


Zbigniew Zamachowski planuje kolejny ślub. Richardson da mu rozwód?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy