Reklama

Reklama

Reklama

Richardson wściekła na Wellman za styl rozmowy z Kraśko. "Wielcy dziennikarze, to było słabe"

Monika Richardson (50 l.) skrytykowała Dorotę Wellman po rozmowie z Piotrem Kraśko o depresji na antenie "Dzień Dobry TVN". W wymowny sposób odpowiedziała na jeden z komentarzy, chociaż dodała, że do tej pory lubiła styl prowadzenia programu przez dziennikarkę.

Monika Richardson odniosła się w sieci do głośnego odcinka "Dzień Dobry TVN" z udziałem Piotra Kraśki. Dziennikarz "Faktów" po serii skandali i nieobecności w telewizji wrócił na antenę, aby wytłumaczyć swoje zachowanie problemami psychicznymi. 

Okazało się, że mężczyzna cierpi na depresję

Unikanie przez niego konkretnych odpowiedzi na pytania tak zirytowało prowadzącą Dorotę Wellman, że potraktowała go bardzo chłodno. 

Do tego doszedł jeszcze brak czasu antenowego, przez co musiała przerwać rozmowę.

Reklama

W efekcie wypowiedź Kraśki wydłużyła się i Ewelina Flinta nie mogła wystąpić na koniec ze swoim zespołem, co rozczarowało jej fanów.

Monika Richardson skrytykowała Dorotę Wellman za rozmowę z Kraśko

Po tym odcinku para prezenterów znalazła się pod ostrzałem internautów. Widzowie skrytykowali zachowanie lubianego duetu i stwierdzili, że odnieśli się do dziennikarza zbyt ostro. 

Zwłaszcza osoby cierpiące na zaburzenia psychiczne były oburzone, że temat depresji został potraktowany bez należytej uwagi i należało przewidzieć na niego znacznie więcej czasu.

Monika Richardson wypowiedziała się publicznie na temat swojej współpracy z TVN-em, z której zrezygnowała. Zasugerowała w nim, że sytuacje mobbingowe być może są w stacji na porządku dziennym, dlatego należy potraktować wypowiedzi ofiar bardzo poważnie, jeżeli cokolwiek ma się w tym temacie zmienić.

Dziennikarka postanowiła również odpowiedzieć na komentarz internautki, dotyczący zachowania prowadzących "Dzień Dobry TVN" wobec tłumaczącego się Piotra Kraśki, i podzielić się własnymi odczuciami. 

Zobacz też:

Richardson dolewa oliwy do ognia ws. afery w TVN. Wskazała osobę!

Olejnik wspiera Kraśkę w depresji. Czułe gesty i spotkania na mieście to norma!

"Inscenizacja" z Piotrem Kraśko rozczarowała widzów. TVN publikuje oświadczenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson | Dorota Wellman | Piotr Kraśko

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy