Reklama
Reklama

Monika Richardson ma nową pracę. Zainwestowała w nią wszystkie pieniądze

Monika Richardson postanowiła przeprowadzić rewolucję w swoim życiu i otworzyć własną firmę. Jak ujawniła, zainwestowała w nią wszystkie swoje oszczędności. Opłaci się?

Monika Richardson zaledwie 10 lat temu miała stabilną sytuację finansową i zawodową i mieszkała w pięknej willi na warszawskim Wilanowie zaprojektowanej dla niej przez tatę. Wszystko zmieniło się, gdy sprzątając zaśmieconą plażę w Belize zakochała się w Zbigniewie Zamachowskim (sprawdź!)

Po powrocie do Polski rozwodzili się w takim pośpiechu, że aktor zostawił majątek żonie i zgodził się płacić na czworo swoich dzieci 16 tysięcy złotych miesięcznie z tytułu alimentów. Szybko stało się jasne, że Zamachowski z teatralnej gaży aż tyle nie odłoży, więc Monika musiała się przeprosić z telewizją publiczną, z której odeszła dwa lata wcześniej do TTV.

Reklama

Została prowadzącą „Pytania na śniadanie” i nawet udało jej się zwabić Zamachowskiego, jako współprowadzącego do piątkowych wydań, jednak nie odnalazł się w śniadaniowym formacie. W międzyczasie prezenterka, ze względów finansowych,  musiała wynająć swoją luksusową willę i przeprowadzić się z dziećmi i nowym partnerem do dużo mniejszego mieszkania na Żoliborzu. 

Jak ujawniła Monika, po siedmiu latach związku w rozmowie z „Twoim Imperium” wraz ze Zbyszkiem przelali na konto byłej żony Zamachowskiego milion 200 tysięcy złotych. To są wyliczenia sprzed czterech lat, więc od tamtego czasu kwota raczej nie zmalała.

Niestety, w 2019 roku Monika musiała pożegnać się z telewizją publiczną, a na otarcie łez została jej posada wykładowczyni z dziedziny social mediów na jednej z prywatnych uczelni i prowadzenie wywiadów dla tygodnika „Wprost”.

Jak wiadomo, za wsparcie w trudnych chwilach Zamachowski zrewanżował jej się wyprowadzką z domu i zarzutami o nadopiekuńczość, wyrażonymi w wywiadzie-rzece, wydanej w formie książki „Zbyszek przez przypadki”.

Monika Richardson otwiera szkołę

Na szczęście Richardson otrząsnęła się już z szoku i postanowiła rozpocząć nowy etap życia, również zawodowego. Tym razem sama sobie będzie szefem. Jak ujawniła, wszystkie pieniądze, jakie jej zostały, wraz z koleżanką zainwestowała w szkołę językową: 

Szkoła, mieszcząca się w willi na Ochocie, w korzystnym położeniu, niedaleko zespół szkół, już rozpoczęła działalność. Richardson, która ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć, bo przed wykładaniem social mediów na prywatnej uczelni, prowadziła przez dwa lata zajęcia z teorii filmu w języku angielskim, dołączy do kadry pedagogicznej. Jak zachęca na Instagramie: 

Trzymacie?

Zakażenia koronawirusem w Polsce. Wiceminister podał dane

Zmiany w rządzie? "Mówimy o kilku osobach"


***

Więcej  newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez

znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Córka nagle poprosiła o rozmowę. Dowbor zamarła


Klaudia Halejcio ujawniła, co wyleczyło ją z pedantyzmu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson
Reklama
Reklama
Reklama