Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Zbigniew Zamachowski ujawnia prawdę o związku z Moniką: „Jest tak nadopiekuńcza, że przeszkadza”

We właśnie wydanej książce „Zbyszek przez przypadki”, która jest wywiadem rzeką, przeprowadzonym ze Zbigniewem Zamachowskim przez Beatę Nowicką można znaleźć fragmenty, poświęcone jego związkowi z Moniką Richardson. Jak sugeruje aktor, rozstali się z jej winy.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski zakochali się w sobie 11 lat temu, gdy na zaproszenie TVN-u polecieli do Belize sprzątać plażę w programie „S.O.S dla świata”. Jednak ich znajomość zaczęła się znacznie wcześniej. 

Ten zapomniany fragment swojego życiorysu Zbigniew Zamachowski (sprawdź!) przypomniał w wywiadzie rzece, wydanym w formie książki „Zbyszek przez przypadki”. Publikacja trafi do księgarń 1 września. W rozmowie z Beatą Nowicką aktor wspomina, że po raz pierwszy Monika i on spotkali się za jej licealnych czasów: 

Reklama

Kiedy los zetknął ich ze sobą po raz trzeci na zaśmieconej plaży w Belize, małżeństwo Zamachowskiego i Aleksandry Justy, mamy jego czworga dzieci, przeżywało kryzys. Jak wspomina aktor z perspektywy czasu: 

Po powrocie do Polski rozwodzili się w takim pośpiechu, że aktor zapomniał, że nie ma stałych dochodów i zgodził się płacić na czworo swoich dzieci 16 tysięcy złotych miesięcznie. Jak po 7 latach związku podliczyła Monika w tygodniku „Twoje Imperium”, od rozwodu Zbyszka wpłaciła na konto jego byłej żony milion dwieście tysięcy złotych. 

Status: skomplikowane

Żeby zdobyć pieniądze na pokrycie zobowiązać finansowych nowego męża, musiała wynająć swój luksusowy dom na warszawskim Wilanowie i wprowadzić się z dziećmi do dużo mniejszego mieszkania na Żoliborzu. Dość szybko zrozumiała, że związek z artystą nie jest usłany różami. 

W wywiadach ujawniała, że Zbyszek nie lubi wcześnie wstawać, nawet za 40 tysięcy złotych miesięcznie, dlatego nie wyszło im wspólne prowadzenie „Pytania na śniadanie”. Poza tym nie radzi sobie z odebraniem listu poleconego, zapisaniem się do dentysty ani zmianą przepoconej koszulki na czystą, kiedy wybierał się na galę Fryderyków po wycieczce rowerowej. 

Monika, która nigdy nie była nadmiernie przywiązana do prywatności, lubiła podkreślać, że to na jej głowie spoczywały wszystkie obowiązki, wliczając nawet organizację wakacji Zamachowskiego z jego własnymi dziećmi. 

Aktor zrewanżował się jej w taki sposób, że pewnego dnia spakował walizki i wyprowadził się. Jak potem ujawniła Monika, o tym, że rozstanie jest już ostateczne, dowiedziała się od jego prawniczki. 

Zamachowsi ujawnia powód rozstania

Teraz, z książki o Zamachowskim, można się jeszcze dowiedzieć, dlaczego tak się stało. Jak delikatnie sugeruje aktor, stało się tak z jej winy: 

Ładnie się jej odwdzięczył? 

***

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »