Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski przyłapani w niezręcznej sytuacji! Ale wstyd

Monika Richardson (49 l.) to kobieta twardo stąpająca po ziemi, co już nie raz udowodniła. Dziennikarka została ostatnio przyłapana przez fotoreporterów podczas robienia zakupów z nowym ukochanym. To, co zrobiła Monika, wprawiło w zaskoczenie wszystkich będących w pobliżu…

Życie nie oszczędziło Monice trudnych doświadczeń. Gwiazda często musiała radzić sobie sama, dlatego dziś jest kobietą niezależną lubiącą przejmować inicjatywę. 

W małżeństwie ze Zbyszkiem Zamachowskim to ona musiała być głową rodziny, dlatego często sama podejmowała trudne decyzje. Była prowadząca "Pytanie na śniadanie" jest więc nowoczesną kobietą, która nie patrzy na świat stereotypowo.

Być może dlatego właśnie w nowej relacji również stara się pełnić rolę kobiety i mężczyzny. "Super Express" przyłapał Richardson z jej nowym partnerem Konradem Wojterkowskim w dość dziwnej sytuacji.

Reklama

Po wspólnych zakupach ukochany Moni grzecznie czekał przy aucie, aż ta przyjdzie z kluczami i otworzy mu drzwi! Richardson nie protestowała i tak też zrobiła. 

Po wszystkim dziennikarka wsiadła za kierownicę i razem z Konradem wyruszyli na dalsze zakupowe wojaże. To się nazywa nowoczesny związek!       

Monika Richardson nowy związek

Jeszcze do niedawna Monika była związana ze Zbigniewem Zamachowskim. Dziennikarka zdawała się wieść szczęśliwe życie rodzinne. 

Dwa miesiące temu gwiazda ogłosiła jednak rozstanie ze znanym aktorem. Powodem miał być m.in. jego romans ze znaną aktorką. Zamachowska zdecydowała się powrócić do nazwiska byłego męża i znów funkcjonuje w mediach jako Richardson.

Serce gwiazdy TVP kilka tygodni temu znów zabiło mocniej, ponieważ związała się z milionerem Konradem Wojterkowskim, z którym spędziła ostatnie dni w gorącej Hiszpanii. Podobno znajomi Moniki obawiają się o nią, gdyż według doniesień mediów, nowy wybranek Richardson ma sporo długów. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Zaraz startuje Polsat SuperHit Festiwal! Zagłosuj na swojego ulubionego artystę

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje