Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Euro 2020. Monika Richardson ostro o rozgrywkach piłkarskich

Monika Richardson (49 l.) dosadnie odniosła się do rozgrywek Euro 2020. Wyznała, że nie interesuje się sportem, bo na głowie ma inne rzeczy...

Euro 2020 to z pewnością ogromne wydarzenie w świecie sportu. Ponadto co, jak co ale kibiców piłkarskich jest cała masa. Ostatni mecz Polska - Słowacja oglądały miliony Polaków. Jednak nie wszyscy są fanami piłki nożnej. Jedną z tych osób jest Monika Richardson, która swoje zdanie postanowiła wyrazić w sieci. Zamieściła dosyć mocne słowa.

Monika Zamachowska w mocnych słowach o Euro 2020

Monika Richardson opublikowała post na Instagramie, w którym opisała jej ostatnie zajęcie. Była prezenterka od roku zaangażowana jest w hybrydowe  i "on-linowe" eventy. Niestety fakt, że większość spotkań jest prowadzonych online, bardzo nie podoba się prezenterce. Mimo to już w pierwszym zdanie wystosowała mocne słowa do kibiców. Co na to jej fani?

Reklama

W dalszej części poskarżyła się na warunki, w jakich musi pracować. Cóż Monika, większość osób przez pandemię koronawirusa przeżywa podobne rzeczy.

Monika Richardson robi wszystko, co może, by jak najlepiej przygotować się do zajęć - dlatego zakłada bluzki z... dekoltem (?!).

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Monika Zamachowska | Monika Richardson | Euro 2020

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje