Reklama
Reklama
Tylko u nas

Monika Richardson dobitnie o Górniak: "Wolę jak śpiewa, niż mówi!" [TYLKO U NAS]

Edyta Górniak wielokrotnie deklarowała, że nie zamierza poddać się szczepieniom przeciwko COVID-19. Jej postawa nie podoba się jednak kilku znajomym z show-biznesu. Monika Richardson wyznała nawet, że woli, jak piosenkarka śpiewa, niż mówi…

Edyta Górniak w czasach pandemii stała się jedną z czołowych "koronasceptyczek" w kraju. Diva wielokrotnie zapowiadała, że nie zamierza się szczepić i nie kryła swojego negatywnego nastawienia względem preparatów.

Piosenkarka znana z szerzenia wielu teorii spiskowych, znalazła również własne remedium na pandemię koronawirusa. Na swoim live’ie na Instagramie jakiś czas temu przekonywała, że szczęście i dobre samopoczucie mogą uchronić ludzi przed wirusem.

Wokalistka głośno manifestuje swoje przekonania. W zeszłym roku podczas rozmowy z telewizją internetową "wrealu24" weszła do studia bez maseczki, głosząc, że są one tylko sposobem rządu na sterowanie obywatelami.

Reklama

Na szczęście nie wszyscy celebryci mają tak restrykcyjne zdanie o szczepionkach. Monika Richardson w rozmowie z nami dobitnie skomentowała postawę wszystkich antyszczepionkowców. Zdradziła nam, jak na nich reaguje.

Zapytaliśmy ją, co sądzi o postawie Edyty Górniak, która w czasach pandemii najchętniej wypowiadała się o szkodliwości szczepień. Richardson szybko zdeklasowała ją jednak do roli "celebrytki".

Okazało się również, że muzyka piosenkarki nie trafi w gust Richardson.

Zgadzacie się z Moniką?

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan zaszczepiła się trzecią dawką. Edyta Górniak natychmiast zareagowała!

Monika Richardson oficjalnie zmieniła nazwisko! Wyznała prawdę w urzędzie

Olga Szomańska ciężko przeżywa odejście z "M jak Miłość"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy