Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Miss Polski: Będzie szał!

Miss Polski 2010, Agata Szewioła, w Hongkongu będzie reprezentować Polskę na konkursie Miss World 2010. 21-latka z Żar w środę oficjalnie pożegnała się z krajem i wyruszyła na podbój Chin.

Agatę żegnały koleżanki z konkursowego wybiegu, a także Anna Jamróz, Miss Polski 2009.

Reklama

"Konkurs Miss Polski był dla mnie przygodą i okazją, by sprawdzić swoją wytrzymałość psychiczną. Krytyka, z którą spotyka się każda miss była bardzo ostra, ale wiele mnie nauczyła i z pewnością nie zmieniła mojego poczucia własnej wartości" - powiedziała Jamróz, która w konkursie Miss World 2009 znalazła się w pierwszej dziesiątce.

"Moją radą dla nowej Miss będzie przede wszystkim to, by była naturalna i pozostała sobą, mimo otoczenia, w jakim wkrótce się znajdzie. Powinna wykorzystać okazję, jaką los jej daje i czerpać z tego, cieszyć się, że tam jest" - dodała.

Agata Szewioła pozytywnie patrzy w przyszłość. W Hongkongu ma nadzieję dobrze wykorzystać swój czas, poszerzyć znajomości. Już teraz jest pewniejsza siebie, a to, że dobrze się czuje przed kamerą, może być atutem także w przyszłości. Swoją dalszą karierę wiąże bowiem z dziennikarstwem.

Na scenie w Hongkongu zaprezentuje się w kreacji zaprojektowanej przez Ewę Minge. Czerwona suknia, według Szewioły, nie jest zbyt łatwa w noszeniu, robi jednak niesamowite wrażenie.

"Kreacja bardzo mi się podoba, jak prawdopodobnie wszystkim, którzy mieli okazję ją widzieć. Z pewnością kiedy tylko wyjdę na główną scenę konkursu Miss World, będzie szał. Suknia będzie się bardzo dobrze prezentować" - mówiła Agata.

PAP life/pomponik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje