Reklama
Reklama

Minął miesiąc od ślubu Jacka Borkowskiego, a tu takie wieści. Aktor podał już termin

Jacek Borkowski poślubił swoją ukochaną tuż przed Bożym Narodzeniem. Zakochani wzięli wtedy ślub cywilny. Jak się okazuje, to nie koniec ich weselnych planów. Aktor przed laty nieco minął się z prawdą w kwestii unieważnienia ślubu kościelnego, może więc ponownie przysięgać przed ołtarzem.

Jacek Borkowski ożenił się po raz czwarty

O tym, że Jacek Borkowski zamierza wziąć czwarty ślub, w kuluarach plotkowano od dłuższego czasu. Wszystko się potwierdziło i jeszcze przed Bożym Narodzeniem aktor poślubił swoją ukochaną - Jolantę.

Para poznała się na koncercie w Katowicach i zapałała do siebie uczuciem niemalże od razu. Potem wszystko poszło błyskawicznie i już po trzech miesiącach się zaręczyli. Borkowski podkreślał, że nie było na co czekać, bo i po co, skoro poznał kobietę idealną.

Reklama

Małżonkowie zdecydowali się na ślub cywilny, ale planują także stanąć przed ołtarzem. Mają już nawet termin.

Jacek Borkowski planuje kolejny ślub. Ma już datę

Aktor był już wcześniej trzykrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Elżbieta Jasińska, której kilka lat po rozwodzie udało się uzyskać unieważnienie małżeństwa. Za drugim razem aktor wziął ślub cywilny z Katarzyną Borkowską. Potem, już po unieważnieniu pierwszego małżeństwa, Borkowski ślubował przed ołtarzem Magdalenie Gotowieckiej. Niestety, siedem lat później został wdowcem.

Teraz Jacek Borkowski planuje ponownie stanąć przed ołtarzem. Wraz z ukochaną Jolantą mają już nawet termin. Ślub kościelny planują wziąć 22 czerwca.

"Nie musimy przechodzić nauk przedmałżeńskich, a ślubu udzieli mój zaprzyjaźniony ksiądz" - mówi w rozmowie ShowNews Jacek Borkowski.

Świadkiem pana młodego, tak samo jak podczas ślubu cywilnego, będzie jego syn - Jacek Borkowski junior.

Małżonkowie mają już wstępnie wybrane kreacje na ten wyjątkowy dzień. Jolanta podjęła już decyzję w sprawie sukni ślubnej, Jacek natomiast ma już w szafie pokaźną ilość smokingów i zamierza z tego skorzystać. Zakochani planują kameralne wesele na około 60 osób.

Zobacz także:

Borkowski niedawno się ożenił. Teraz wystosował apel

Ledwie Borkowski wziął ślub, a tu taka nowina. Aktor "Klanu" nie traci czasu

Ujawnili kulisy ślubu Borkowskiego i młodszej Joli. "Pośpiesznie, chaotycznie i bez scenariusza"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Borkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy