Reklama
Reklama

Miller jest bankrutem! Szczere wyznanie gwiazdora!

Marcin Miller (51 l.) od lat jest wokalistą zespołu disco-polo. Sławę przyniosły mu hity: "Jesteś szalona", "Najpiękniejsza dziewczyno", "Wolność". Piosenkarz pomimo dobrej passy i częstego koncertowania z zespołem "Boys" wyznał, że jest bankrutem!

Marcin Miller to od 30 lat popularny piosenkarz i autor tekstów, jego hity zna prawie cała Polska. Pomimo sławy, koncertów i wielu występów artysta jest bankrutem! Jak do tego doszło?

Marcin Miller z zespołu Boys: Według systemu bankowego jestem bankrutem

W szczerym wywiadzie Miller wyznał, że według systemu bankowego jest bankrutem! Dodał, że banki nie chcą sfinansować nowego biznesu, bo jego dochody w ostatnim roku spadły o 70 proc. Jak sobie z tym poradził?Pomimo trudnej sytuacji wszystko skończyło się dobrze! Gwiazdor znów otrzymuje wpływy na konto, a bank przychylniej na niego patrzy i oferuje pomoc.

Dlaczego nie ma pieniędzy?

Przyjmuje się, że artyści to osoby zamożne. Miller jest nie tylko muzykiem, ale również przedsiębiorcą, dzięki temu ma zabezpieczenie materialne i nie musi drżeć o siebie i bliskich. Dodatkowo planuje uruchomić hurtownię jaj. Zajmuje się także wynajmem sprzętu remontowo-budowlanego i buduje warsztaty samochodowe!

Reklama

Miller to człowiek-orkiestra! Myślicie, że inne gwiazdy powinny uczyć się od niego zaradności i pracowitości? My trzymamy kciuki, aby z powodzeniem udało mu się uruchomić hurtownię!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Miller | Boys
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy