Reklama
Reklama

Miley Cyrus szaleje na koncercie! Wyuzdane pozy, nagi biust i... skandal murowany!

Miley Cyrus (28 l.) doskonale wie, jak wywołać skandal! Utalentowana artystka jest dziś jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Zdarzało jej się już szokować, ale tym razem przeszła samą siebie!

Mimo że Miley Cyrus dorastała na oczach milionów, to dziś już w ogóle nie przypomina słynnej "Hanny Montany", która przyniosła jej tak gigantyczną popularność. Artystka porzuciła aktorstwo na rzecz muzycznej kariery i trzeba przyznać, że osiągnęła gigantyczny sukces.

Cyrus wielokrotnie udowadniała już, że ma niezwykły głos. Jej covery z lat 80. i 90. rzucają na kolana! Gwieździe nie można odmówić charyzmy i zachwycającej prezencji na scenie. Jej głos, strój, a nawet fryzura w całości oddają ducha piosenek, które wykonuje.

Miley pochwaliła się kilkoma koncertowymi nagraniami na swoim Instagramie i... szczęka opada! Z całą pewnością wie, jak zrobić wokół siebie szum. Ponętna choreografia, wyjątkowa stylizacja i negliż z całą pewnością zostaną na długo zapamiętane przez jej fanów.

Tylko spójrzcie na te nagrania! Czy tym razem przesadziła? Z całą pewnością oddani wielbiciele gwiazdy nie poczują się dotknięci jej skandalicznym zachowaniem. W końcu to nie pierwszy raz Miley pokazała prawdziwego pazura! 

Reklama
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Miley Cyrus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy