Reklama
Reklama

Milena Rostkowska-Galant zachwyciła widzów stylizacjami! Skąd ta przemiana?

Milena Rostkowska-Galant (37 l.) zdecydowanie wyróżnia się z grona telewizyjnych prezenterek pogody. Stroje, w których występuje na wizji, to zawsze przegląd najnowszych trendów, na co zwrócili uwagę liczni widzowie Polsat i Polsat News. Jedna z najlepiej ubranych gwiazd?

Wiele gwiazd korzysta z porad stylisty, jednak niektóre nawet z pomocą profesjonalisty wyglądają na bardziej "przebrane", niż "ubrane". Wyjątki stanowią barwne ptaki, takie jak Monika Olejnik, która jest wierna swojemu ekstrawaganckiemu stylowi i zawsze można na nią liczyć w kwestii prezentowania na sobie światowych trendów.

Podobnie sytuacja wygląda z Rostkowską-Galant. Widzowie zwrócili uwagę, że ode pewnego czasu jej kobiece, wysmakowane i nowoczesne kreacje zdecydowanie wyróżniają ją z grona innych dziennikarek.

Urocza pogodynka była uczestniczką 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" jesienią zeszłego roku. Razem z partnerującym jej Jackiem Jeschke doszli wówczas aż do 6. odcinka. Dziennikarka, przy okazji tanecznego show, miała okazję zaprezentować się w kilku naprawdę szalonych kreacjach, jednak jej wygląd w trakcie zapowiadania pogody również budzi zachwyt wśród widzów.

Reklama

Zapytana o uniwersalną, modową poradę dla kobiet, Rostkowska-Galant przyznała, że bardzo ceni sobie sukienki, które łatwo zmieniają charakter pod wpływem dodatków.

Autorką stylizacji, w których pokazuje się na wizji, jest Joanna Gburczyk, stylistka z zespołu Dagmary Radzikowskiej, który jest odpowiedzialny za "stylowe" metamorfozy całego zespołu Polsat News.

Oglądanie wiadomości czy pogody zyskało, według stylistki, kolejną zaletę!

Zobaczcie przegląd najlepszych stylizacji Mileny Rostkowskiej Galant!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Milena Rostkowska-Galant
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy