Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Miko zabrakło na ślubie ojca

Ojciec Izy Miko (30 l.) po świętach Bożego Narodzenia po raz trzeci ożenił się. Niestety, na ślubie zabrakło jego sławnej córki.

Aktorka od 14. roku życia mieszka za oceanem. Do Polski przylatuje raz w roku, by odwiedzić mamę, aktorkę Grażynę Dyląg, tatę, aktora Aleksandra Mikołajczaka, oraz brata Sebastiana.

Reklama

Rodzice Izy rozwiedli się wiele lat temu, jednak pozostali w przyjaźni. 30 grudnia pan Aleksander poślubił Marzannę.

Poznali się i przyjaźnili jeszcze za życia jego drugiej żony (zmarła na raka). Wielokrotnie spotykali się w sprawach zawodowych. Pani Marzanna jest również aktorką, pisarką, autorką piosenek i spektakli teatralnych. Zbliżyli się do siebie, kiedy pisała książkę, której jednym z bohaterów był właśnie Aleksander. Na ich ślubie, niestety, zabrakło ukochanej córki aktora.

"Iza nie mogła zostać w Polsce do mojego ślubu, bo zaraz po świętach musiała stawić się na zdjęcia do nowego filmu w Los Angeles" - tłumaczy "Rewii" Mikołajczak.

"Zdrowie nie pozwoliło też być na ślubie córce Sylwii, ale był ze mną syn Sebastian. Izabella w przeddzień wyjazdu zaprosiła mnie na piękną kolację tylko we dwoje, co zdarza nam się niezwykle rzadko, więc był to dla mnie najpiękniejszy prezent ślubny" - dodaje.

1/2012

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Iza Miko | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje