Reklama
Reklama

Michał Żebrowski o Lechu Wałęsie. Dodał krótki komentarz do obecnej sytuacji prezydenta

Michał Żebrowski (50 l.) jest wielkim fanem Lecha Wałęsy (78 l.). W związku z ostatnimi wydarzeniami w życiu byłego prezydenta, aktor postanowił dodać mu otuchy na Instagramie. Być może Lechowi Wałęsie zrobiło się milej podczas pobytu w szpitalu...

Lech Wałęsa od lat boryka się z problemami zdrowotnymi. W poprzedni weekend były prezydent nagle stracił przytomność. Przestraszona rodzina od razu wezwała karetkę i zawieziono go do szpitala. Jak widać, 

Lech Wałęsa trafił do szpitala. Co z jego zdrowiem?

Sędziwy wiek i "skromna" emerytura to niejedyne problemy dawnego prezydenta RP. W zeszłym roku mężczyzna miał problemy z cukrzycą i stopą cukrzycową, a także zaraził się koronawirusem. Na domiar złego, Wałęsa ma wszczepiony rozrusznik serca.

Tajemnicę obecnego stanu zdrowia Lecha Wałęsy zdradził jego najbliższy współpracownik, Marek Kaczmar. "Pojawiły się różne nowe dolegliwości, prezydent jest pod dobrą opieką, przechodzi dodatkowe badania i jeszcze na pewno kilka dni będzie musiał zostać w szpitalu" - wyznał mężczyzna dla "Faktu".

Reklama

Możemy zatem przypuszczać, że w grę wchodzą problemy kardiologiczne lub związane z cukrzycą.

Michał Żebrowski pociesza Lecha Wałęsę: "Czekamy na pana"

Michał Żebrowski, lubiany aktor a przede wszystkim teraz ojciec zawsze bardzo cenił Lecha Wałęsę. W ostatnim wywiadzie "WojewódzkiKędzierski" w "Onet", aktor porównał prezydenta do bohatera narodowego. Zwłaszcza, kiedy ostatnio z wizytacją w Polsce był Joe Biden i wspomniał on o Lechu Wałęsie, Żebrowski mocno się wzruszył.

"Stojąc pod kolumną Zygmunta, popłakałem się - wyznał Żebrowski.

Biorąc od uwagę, jak ważną osobistością dla Michała Żebrowskiego jest Lech Wałęsa, aktor postanowił opublikować wspólne zdjęcie na Instagramie z krótką, aczkowliek wymowną adnotacją.

"Szanowny panie prezydencie, czekamy na pana" - podpisał zdjęcie aktor.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski pod koniec lipca po raz czwarty zostali rodzicami. Na świecie powitali córeczkę, wcześniej urodziło im się troje chłopców.

Zobacz także:

Lech Wałęsa w złym stanie trafił do szpitala! "Modlitwa i dobre słowo, to naprawdę nie są żarty"

Ola Żebrowska "żegna się" z seksem po czwartym porodzie. Brzuch już nie taki sam?

Lech Wałęsa stracił przytomność i padł na ziemię. Natychmiast trafił do szpitala. Zięć ujawnia, co się stało

Żebrowski na zdjęciu z nowo narodzonym dzieckiem: "Córcia czy wnusia?"

Lech Wałęsa skarży się na inflację i niską emeryturę: "Mam 12 tys. zł emerytury. Odczuwam drożyznę"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski | Lech Wałęsa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy