Reklama

Reklama

Reklama

Aleksandra Żebrowska urodziła czwarte dziecko! Pokazała zdjęcie ze szpitala

Aleksandra Żebrowska (35 l.) urodziła czwarte dziecko. Na Instagramie zamieściła zdjęcie ze szpitala. Radosną nowiną podzielił się także wzruszony tata, Michał Żebrowski. Gratulujemy!

Aleksandra i Michał Żebrowscy zawsze marzyli o dużej rodzinie. Niestety, realizacja marzenia napotkała trudności. Kiedy po narodzinach dwóch starszych synów, zdecydowali się na kolejne, pojawiły się problemy z donoszeniem ciąży. 

Żebrowska nigdy nie robiła z tego tajemnicy. Wręcz przeciwnie, poprawia media, gdy podają błędną ilość jej ciąży. Jak wyjaśniła, czwarte dziecko pochodzi nie z czwartej, lecz ósmej ciąży. Dwiema kreskami na teście ciążowym Żebrowska pochwaliła się 6 miesięcy temu, półtora roku po narodzinach trzeciego synka, Feliksa. 

Reklama

Na szczęście czwarta ciąża przebiegła podręcznikowo, do tego stopnia, że Żebrowska w jej trakcie wzięła udział w sesji dla „Vivy”, niosącej przesłanie, że nie ma żadnych przeszkód, by kobiety w ciąży cieszyły się pełnią życia, pod warunkiem zachowania rozsądku i podstawowych reguł bezpieczeństwa. W kolejnych scenkach widać było Żebrowską jeżdżącą na rowerze, przewalającą się po łóżku, jedzącą arbuza na plażowej leżance przed domkiem kempingowym i myjącą zęby. 

Aleksandra i Michał Żebrowscy powitali na świecie czwarte dziecko

Chociaż żona Michała z reguły do ciąży podchodzi z entuzjazmem, to ostatnio zaczęła nią być chyba zmęczona. Na jej Instagramie rozpętała się nawet dyskusja na temat najskuteczniejszych chałupniczych sposobów na przyspieszenie akcji porodowej. 

Trudno się dziwić Aleksandrze, końcówka trzeciego trymestru w takim upale, jaki ostatnio panował w Polsce to nie bułka z masłem… 

To już jednak Żebrowska ma za sobą. Na swoim Instagramie zamieściła właśnie zdjęcie, na którym tuli nowo narodzone dziecko. Opatrzyła je tylko emotkami serduszek, za to jej mąż był nieco bardziej wylewny. Zdjęcie ukazujące żonę podłączoną do urządzenia KTG opatrzył podpisem:

Zobacz też:

Ola Żebrowska i jej zalecenia od lekarza: seks i co jeszcze? Agata Rubik doradza: działa stymulacja sutków

Aleksandra Żebrowska ujawniła ciążową tajemnicę: „Opluwam sobie brzuch”

Rhian Sugden wypoczywa na wakacjach z mężem. Istny raj

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska | Michał Żebrowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy