Reklama
Reklama

Ola Żebrowska „żegna się” z seksem po czwartym porodzie. Brzuch już nie taki sam?

Ola Żebrowska (33 l.) niedawno urodziła czwarte dziecko. I chociaż wiele kobiet po porodzie mierzy się z kompleksami dotyczącymi wyglądu, jej to nie dotyczy. Opublikowała w sieci zdjęcie swojego brzucha i skomentowała z dystansem: żegnaj seksie. Jest aż tak źle?

Ola Żebrowska pokazała brzuch po ciąży

Ola Żebrowska po raz kolejny została mamą. Niedawno na świat przyszło jej czwarte dziecko. Dla niektórych tak duża rodzina wydaje się trudna do ogarnięcia, bo dzieciom trzeba poświęcać wiele czasu, jednak Żebrowskiej to nie przeraża. Żona Michała Żebrowskiego sama pochodzi z wielodzietnej rodziny, w której była najstarszym dzieckiem. Często zajmowała się swoim rodzeństwem i dzięki temu nabyła wiele doświadczenia w temacie dzieci.

"Jestem najstarsza z ośmiorga rodzeństwa, mam sześć sióstr i jednego brata. Z biegiem lat spadało na mnie coraz więcej obowiązków. Podobno kiedy miałam trzy lata, mama zostawiała mi pokrojony chleb, jakieś warzywa, a ja robiłam z tego kanapki dla siebie i brata. Czułam frajdę, biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność, wręcz szczyciłam się tym, że wiem, co zrobić, żeby nasza najmłodsza siostra zasnęła albo przestała płakać. Rzeczywiście zawsze myślałam, że jestem po prostu urodzoną mamą" - mówiła w jednym z wywiadów.

Reklama

Ola cieszy się z narodzin córeczki i wykorzystuje każdą chwilę, by przez aktywność na Instagramowym profilu wspierać inne mamy, które zmagają się ze wszystkimi poporodowymi przywarami m. in. wielkim brzuchem i obolałymi piersiami. Ola zaprezentowała na Instagramie swój szpitalny look.

Fanki Żebrowskiej doceniły jej szczerość. Przyznały, że same tak mają!

"Brawo pani Olu. Jak zwykle cała prawda o życiu...",

"Uwielbiam Pani poczucie humoru. Takie prawdziwe i życiowe",

"Witajcie laktacjo i zerwane nocki",

"Super, ze pokazujesz jak brzuch wygląda po porodzie" - napisali fani Żebrowskiej w komentarzach.

Ola Żebrowska urodziła czwarte dziecko

Ola i Michał Żebrowscy mają już czworo dzieci. Najstarszy syn to Franciszek, który ma 12 lat. Niedługo po nim na świat przyszli 9-letni Henryk i 2-letni Feliks. Teraz do grona pociech dołączyła jeszcze jedna osoba.

Ola urodziła piękną córeczkę. Dotąd jednak nie wiadomo, jak dziewczynka będzie miała na imię. Pomysły rodzice mają zaskakujące! Takie imię wymyślił Michał:

Zobacz też:

Aleksandra Żebrowska wskoczyła do basenu i... zdradziła, ile waży. Zborowska zareagowała

Ciężarna Żebrowska opublikowała zdjęcie z butelką! Zatroskana Agata Rubik pyta: "A kieliszki?"

Aleksandra Żebrowska pokazuje "ostatnie zdjęcie przed porodem". "Widać, że końcówka, bo powiększyły mi się usta"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska | Michał Żebrowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy