Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Michał Wójcik z Ani Mru Mru idzie na wojnę z byłą żoną!

Przed Michałem Wójcikiem (42 l.) ciężki okres. Komik niebawem spotka się w sądzie ze swoją byłą żoną...

Artysta ma trójkę dzieci z różnymi kobietami. W maju na świat przyszedł jego najmłodszy synek, Charlie. Matką jest obecna partnerka Ewa Tecel.

Reklama

Para postanowiła ostatnio nieco odpocząć i całą trójką wyjechała na urlop. Nie pojechały jednak z nimi pozostałe dzieci komika - córka Julia (15 l.) i syn Kuba (7 l.). Na szczęście artysta wywiązał się na czas ze swoich finansowych zobowiązań i starsze dzieci mogły również mieć udane wakacje. 

Regeneracja sił bardzo przyda się Wójcikowi przed kolejną batalią sądową z byłą żoną Agnieszką Kałużą.

W lipcu sąd orzekł rozwód, wyłączną winą obarczył komika, a dla byłej żony zasądził alimenty w wysokości 5 tysięcy złotych miesięcznie (płatne do końca życia). Ale artysta nie zgadza się z wyrokiem i postanowił się od niego odwoływać.

Przed nim jeszcze batalia o podział majątku. Liczne rozprawy i przesłuchania świadków w toczącej się już trzy lata sprawie rozwodowej, koszty obsługi prawnej i stres sprawiły, że Michał chce jak najszybciej zacząć nowe życie. Podobno obiecał nowej ukochanej, że wobec niej będzie postępował wyjątkowo uczciwie.

Mimo wszystko Ewa Tecel zamierza twardo stać na straży domowego ogniska. Jak mówi jej znajoma, będzie na bieżąco kontrolować Michała, siedząc z malutkim Charliem na ręku za kulisami.

Koledzy z kabaretu współczują komikowi i są skłonni iść mu na rękę.

- Tak ułożyliśmy grafik występów kabaretu Ani Mru-Mru, by Michał mógł poświęcić się rodzinie. Widać, że dobrze to Michałowi zrobiło - mówi "Rewii" menedżer Wójcika.Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Wójcik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje