Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Michał Wiśniewski w ten sposób radzi sobie z alkoholizmem. "Zaszywa się co pół roku"

Lider „Ich Troje”, Michał Wiśniewski (44 l.), pragnie pozostać w trzeźwości. A ludzie ciągle go proszą, żeby się z nimi napił...

Czy Michała Wiśniewskiego ciągnie do alkoholu? Ostatnio po występie z kabaretem "Koń Polski" z upodobaniem pozował do zdjęć z butelką wódki. Tyle że jej nie odkręcił...  

Reklama

Artysta wypił w życiu morze alkoholu. Rok temu przyznał w jednym z wywiadów, że jest alkoholikiem z bardzo długim stażem i z wielkim trudem walczy z chorobą. W jego przypadku psychoterapia - najskuteczniejsza metoda leczenia - się nie sprawdza.  

Na wokalistę zadziałało jedynie wszycie pod skórę tzw. esperalu: substancji, z powodu której wypicie alkoholu powoduje bardzo nieprzyjemne reakcje organizmu. Ten specyfik zniechęca alkoholika do sięgnięcia po kieliszek. Metoda jest mocno krytykowana przez specjalistów od uzależnień, ale Michał Wiśniewski ani myśli z niej rezygnować, bo dzięki niej jest trzeźwy. 

- Michał wciąż nie pije - zapewnia jego żona Dominika Tajner-Wiśniewska (37 l.) w rozmowie z "Twoim Imperium". - Ale nadal uwielbia zapach alkoholu i nie może się powstrzymać od wąchania.  

Wiśniewski chce jednak wytrwać w  trzeźwości. Przy jego stylu życia pokus nie brakuje, musiał więc znaleźć sposób, by nie pić.  

- Zaszywa się co pół roku - zdradza żona artysty. - To mu pomaga, szczególnie gdy jesteśmy gdzieś zaproszeni i ludzie proszą go, żeby się z nimi napił. Ma wtedy argument, żeby odmówić.

***
Zobacz więcej materiałów

Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje