Reklama
Reklama

Michał Wiśniewski nie przebiera w słowach po coming oucie córki. Już się z tym nie kryje

Michał Wiśniewski (51 l.), muzyk słynący z licznego grona byłych żon i znanych utworów, które od dekad śpiewa cała Polska, w jednej z ostatnich rozmów złożył poważną deklarację na temat swojej córki. Chodzi o stanowisko, które 17-latka zabrała w zeszłym roku.

Etiennette Wiśniewski oczami rodziny. Rodzeństwo bardzo ją wspiera

Etiennette Wiśniewska (zobacz!), czyli jedna ze starszych pociech Michała, w zeszłym roku publicznie przyznała się do związku z dziewczyną podczas Międzynarodowego Dnia Dziewczyny. Michał Wiśniewski nie zabrał wtedy głosu w sprawie, ale zrobiły to jego dzieci. Dla "Świata Gwiazd" udzieliły wywiadu, w którym wypowiedziały się na temat decyzji Etiennette. Bez ogródek wyjawiły, że są bardzo przychylne.

Reklama

"Każdy powinien kochać, kogo chce i być szczęśliwym" - przyznała Fabienne Wiśniewska. "My jesteśmy z takiej rodziny, w której takie rzeczy nikogo nie dziwią. Jesteśmy otwarci na wszystko i nikogo nie oceniamy. Powiedziała nam, a my na to: "A okej, super". Tyle" - dodał Xavier Wiśniewski. Tym razem sytuację ocenił Michał Wiśniewski. Czy jego zdanie jest inne?

Michał Wiśniewski chce szczęścia córki

W rozmowie z "Jastrząb Post" muzyk przyznał, nie widział wywiadu z Xavierem i Fabienne, jednak i tak zna ich zdanie, więc nie jest to żadne zaskoczenie.

"Nie widziałem tego wywiadu, ale ja mam swoje dzieci na co dzień i z nimi rozmawiam, znam ich zdanie na ten temat" - powiedział.

Następnie dodał, że Etiennette jest wrażliwa, dlatego woli nie rozpowiadać się na ten temat.

"Przede wszystkim znam Etiennette i ona wie najlepiej. A ponieważ jest bardzo wrażliwą osobą, to nie będę się wypowiadał na ten temat. Będę ją całe życie jako tata wspierał, żeby była szczęśliwa" - podsumował.

Michał Wiśniewski chce mieć dobre relacje z dziećmi

Michał nigdy nie krył, że chce mieć dobre relacje z pociechami. Chętnie zabiera głos w ich social mediach. W profilach Etiennette wypowiedział się m.in. gdy 17-latka opublikowała zdjęcia nowych tatuaży.

Wiśniewski skomentował jej fotografię w wymowny i zabawny sposób. Widocznie poruszyło go, że córka nie pokazała twarzy, a jedynie nowe nabytki.

"Dziary widzę, ale gdzie głowa?" - napisał Michał zdjęciem córki.

"Zgubiłam już dawno" - odpowiedziała zadziornie nastolatka.

Michał Wiśniewski dumny z sukcesu córki. Głos zabrała nawet Mandaryna

Ponadto Michał otwarty jest na swobodne wybory związane z drogą zawodową. Wie, że to jego dzieci mają ostateczny głos w takich tematach.

"Fabienne zdała maturę i będzie się starała dostać na ASP. Ma bardzo wyraźnie określone cele i mimo że tańczyła wielokrotnie na mistrzostwach Polski czy Europy, traktuje to jako hobby. Ale oczywiście nie narzucę dziecku, kim ma być" - zdradził jakiś czas temu Michał Wiśniewski w rozmowie z Pomponikiem.

Wspierający tata ma powody do radości. Fabiennie już dostała się na wymarzone studia. O nowych wyzwaniach poinformowała jej mama, Mandaryna.

"Fabienne, jesteś wielka! Gratulacje. Tak jak sobie wymarzyłaś - ASP" - oznajmiła była żona muzyka na instagramowej relacji.

Czytaj też:

Michał Wiśniewski chwali się metamorfozą córki. Ależ ona się zmieniła

Żona Wiśniewskiego opublikowała szokujące zdjęcie. Muzyk natychmiast zareagował

Chylińska, Rodowicz i Wiśniewski wyjechali z Polski. Nieźle się obłowią

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Etiennette Wiśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy