Reklama
Reklama
Tylko u nas

Michał Wiśniewski ma trudną relację ze swoim rodzeństwem! "Jesteśmy z tak innych światów"

Michał Wiśniewski (49 l.) w rozmowie z naszym reportem ujawnił szczegóły dotyczące swojej relacji z własnym rodzeństwem. Okazuje się, że krewni nie są ze sobą zbyt blisko. Jaki jest tego powód?

Michał Wiśniewski: rodzina

Michał Wiśniewski w rozmowie z naszym reporterem otworzył się na temat relacji ze swoim rodzeństwem. Gwiazdor przyznał, że nie są ze sobą blisko. Każde z nich jest na tyle inne, że nie do końca potrafią złapać nić porozumienia. Nie oznacza to jednak, że nie mają ze sobą w ogóle kontaktu.

A czy razem z nimi spędza święta?

Wokalista ma też tezę, dlaczego nie są ze sobą blisko. Michał Wiśniewski uważa, że powodem jest fakt, że się razem nie wychowywali.

Kim jest Michał Wiśniewski?

Reklama

Michał Christian Wiśniewski urodził się 9 września 1972 roku w Łodzi. W 1994 roku założył grupę Ich Troje, której został liderem. Jest znaną osobowością medialną. Prywatnie tworzy związek małżeński z Polą Wiśniewską, która jest jego piątą żoną. Razem też doczekali się syna Falco, najmłodszego z piątki dzieci Wiśniewskiego. Z drugiego małżeństwa z Mandaryną ma dwójkę dzieci Xaviera i Fabienne. Z trzecią żoną Anną Świątczak ma natomiast dwie córki - Etiennette i Vivienne.

Zobacz też:

Michał Wiśniewski zwierzył się z choroby swojego syna. Co dolega Falco?

Marianna Schreiber wchodzi do polityki? Żona ministra PiS zasili szeregi opozycji?

Anna Lewandowska pokazała się cała w tatuażach. Fani nie kryją zdziwienia

Ile nowych przypadków? Raport Ministerstwa Zdrowia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy