Reklama

Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski kolejny raz się żeni! "Nie byłem pewien, czy Pola nie ucieknie"

​Michał Wiśniewski postanowił, że swoje 50 urodziny uczci w wyjątkowy sposób. Jeszcze raz stanie na ślubnym kobiercu z Polą Wiśniewską. Wiemy, gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość. To popularne miejsce wśród nowożeńców.

Michał Wiśniewski planuje kolejny ślub

Michał Wiśniewski (49 l.) i jego obecna żona Pola pobrali się w kwietniu 2020 roku. Ze względu na pandemię i obostrzenia ich ślub był bardzo skromny. Teraz mają zamiar odnowić przysięgę i zrobią to z pompą. Dodatkowo lider Ich Troje (posłuchaj!) obchodzi w tym roku 50. urodziny, więc para postanowiła, że połączą imprezy. Zapowiada się huczne wesele. 
Michał Wiśniewski przyznał w rozmowie z magazynem "Party", że dwa lata temu obawiał się, czy dojdzie do ślubu. Oświadczył się Poli w momencie, gdy jego sytuacja finansowa nie wyglądała dobrze. 

Reklama

Pola potwierdza, że wówczas to nie był najlepszy czas dla Michała. Jednak niczego przed nią nie krył.

Michał i Pola Wiśniewscy odnowią przysięgę. Gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość

9 września Michał i Pola odnowią przysięgę małżeńską w bardzo popularnym dla młodych par miejscu. Wiśniewscy zdecydowali, że wyjątkowa uroczystość odbędzie się na zamku w Ogrodzieńcu. Pola tym razem nie będzie miała skromnej białej sukni jak przed dwoma laty. 

Przypomnijmy, że Michał i Pola poznali się przez internet. Para doczekała się już syna. Falco Amadeus przyszedł na świat w styczniu 2021 roku. Zarówno Michał, jak i Pola mają już dzieci z poprzednich małżeństw. Nie wykluczają jednak, że rodzina się jeszcze powiększy.

Zobacz też:

Michał Wiśniewski o sytuacji Cichopek i Kurzajewskiego: "Współczuję wam, kochani"

Agnieszka Woźniak-Starak powoli traci już nadzieję... Dopiero teraz opowiedziała o wypadku!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Pola Wiśniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy