Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Michał Szpak: Wyzywają mnie od ciot. Nie zamierzam się zmieniać, bo ktoś tak chce

Długie pomalowane paznokcie, kręcone włosy, buty na obcasach i mnóstwo błyskotek - taki styl uwielbia Michał Szpak (26 l.). Juror "The Voice of Poland" płaci jednak wysoką cenę za bycie sobą.

W rozmowie z dziennikiem "Fakt" wokalista pożalił się, że został ostatnio zwyzywany na ulicy od "ciot". Usłyszał m.in., że "powinien w końcu dorosnąć, zdjąć damskie fatałaszki i zmyć pomalowane paznokcie".

Reklama

On jednak nie zamierza spełniać życzeń grupki frustratów, którzy nie radzą sobie z własnymi emocjami. Kocha długie pomalowane paznokcie i nadal będzie takie nosił.

"Czasem słyszę przykre komentarze. Niektórzy wyzywają mnie od 'ciot', ale zupełnie się tym nie przejmuję. Nikt mnie nie złamie. Trzeba być sobą i umieć siebie wyrażać" - mówi w rozmowie z tabloidem.

Podkreśla, że nie zamierza "przesiadać" się w męskie portki i ciuszki zarezerwowane dla facetów tylko dlatego, że komuś nie podoba się jego strój.

"Nie zamierzam się zmieniać, bo ktoś tak chce. Zawsze będę malował paznokcie. Myślę, że aż do śmierci. To dla mnie tak naturalne jak mycie. Pomalowane paznokcie to część mnie, tak jak naturalne są u ludzi rzęsy czy włosy" - tłumaczy "Faktowi" Michał.

Gratulujemy odwagi. Piasek powinien się uczyć!

***

Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje