Reklama
Reklama

Michał Mikołajczak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o aktorze

Michał Mikołajczak w "Tańcu z gwiazdami"? Polsat rozpoczął przygotowania do kolejnej edycji popularnego programu tanecznego. Z najnowszych informacji wynika, że znany aktor może pojawić się na parkiecie. Czy tak będzie? Czas pokaże. Tymczasem ujawniamy fakty z życia Michała Mikołajczaka.

Michał Mikołajczak

 to aktor, którego widzowie mogą kojarzyć z wielu polskich produkcji. Młody, ambitny, pełen zapału i wdzięku. Czy jest singlem? Życie prywatne Michała Mikołajczaka do dziś owiane jest tajemnicą. 

Kiedy i gdzie urodził się słynny aktor? Jakiego jest wzrostu i czy ma dziewczynę? Jak wyglądały początki kariery zawodowej Michała Mikołajczaka? Na te oraz inne pytania odpowiadamy w naszym artykule pomponika! 

Michał Mikołajczak. Ile ma lat? Wzrost, wiek, zainteresowania, Instagram  

 

Michał Mikołajczak urodził się 19 sierpnia 1986 roku w Czaplinku, co oznacza, że obecnie ma 35 lat. Co ciekawe, jego rodzice są nauczycielami - matka jest polonistką, a ojciec uczy historii. 

Reklama

Jakiego wzrostu jest znany aktor? Michał Mikołajczak jest dosyć wysoki, ponieważ mierzy aż 191 cm wzrostu. Oprócz aktorstwa, prowadzi  również własną firmę sprzedającą akcesoria do telefonów i jest świetnym przedsiębiorcą. W 2019 roku Mikołajczak został ambasadorem zegarków marki Boss. W wolnym czasie lubi grać w piłkę nożną. Aktor prowadzi swój Instagram pod nazwą @_michal_mikolajczak, gdzie zamieszcza głównie zdjęcia z planów filmowych, kulisów swojej pracy i innych działalności zawodowych.    

Michał Mikołajczak: gdzie studiował?

Znany aktor początkowo studiował w PWSFTviT. Później postanowił zmienić uczelnię i naukę kontynuował w Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończył w 2011 roku. W jednym z wywiadów Michał Mikołajczak zdradził, że studiował również w szkole teatralnej w Łodzi. Niestety, został z niej wyrzucony. 

Michał Mikołajczak: początki kariery zawodowej

Na scenie Mikołajczak zadebiutował w 2009 roku w Teatrze Rozmaitości w Warszawie w sztuce Piera Paolo Pasoliniego "Teoremat". Później grał na deskach Teatru Collegium Nobilium, a także Teatru STU w Krakowie. W 2012 roku związał się z Teatrem Współczesnym w Warszawie, gdzie gra do dziś.   

Michał Mikołajczyk od lat związany jest też z telewizją. Najpierw pojawiał się w epizodycznych rolach w serialach i filmach, m.in. "Mamuśki", "Teraz albo nigdy!" "Usta usta" czy "Ludzie Chudego". Natomiast rok 2012 był w jego karierze przełomowy. Wtedy Michał Mikołajczak dołączył do obsady serialu "Prawo Agaty", gdzie przez trzy lata wcielał się w postać Bartka Janowskiego, asystenta tytułowej bohaterki Agaty. Ta rola przyniosła aktorowi sławę i sympatię widzów.    

Michał Mikołajczak grał w takich produkcjach jak: "Miasto 44", "Światło", "Underdog", "Na bank się uda", a także serialach "Na Wspólnej", "Komisarz Alex", "Pierwsza miłość" czy "W rytmie serca". Ponadto w 2020  roku aktor zagrał szefa ochrony w głośnej ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej - "365 dni".   

W 2018 roku Michał Mikołajczak pojawił się na ekranie jako uczestnik trzeciej edycji programu "Agent Gwiazdy". Aktor doszedł do finału, w którym wygrał, zdobywając aż 83 300 złotych. 

Michał Mikołajczak: życie prywatne 

Michał Mikołajczak niezbyt chętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Jakiś czas temu w mediach pojawiały się informacje, że Michał Mikołajczak związany był z Joanną Opozdą, z którą aktor grał w "Pierwszej miłości". Jednak aktorka szybko zdementowała tę plotkę. 

Od pewnego czasu pojawiają się też informacje, że Michał Mikołajczak spotyka się z modelką Edytą Zając. O ich relacji zrobiło się głośno w lipcu ubiegłego roku, kiedy prasę obiegły zdjęcia celebrytów nieszczędzących sobie czułości na warszawskich ulicach. Chociaż celebryci już więcej nie pokazali się razem, fani twierdzą, że Edyta i Michał są parą. 

Warto również zaznaczyć, że Edyta Zając wygrała 11. edycję "Tańca z gwiazdami". Niewykluczone, jeśli Michał Mikołajczak zdecyduje się na udział w programie, modelka, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniami, pomoże mu osiągnąć sukces.    

Zobacz też:

Zając i Mikołajczak na wspólnych wakacjach? Fani nie mają wątpliwości: "Pokaż Edytkę"!

Michał Mikołajczak, chłopak Edyty Zając w "Tańcu z gwiazdami"? "Negocjacje na ostatniej prostej" 

Edyta Zając i Michał Mikołajczak przyłapani! Lubieżne umizgi na ulicy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Mikołajczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy