Reklama
Reklama

Michael Danilczuk: „Jestem hetero, Jacek ma partnera i co?”

Michael Daniluk, taneczny partner Jacka Jelonka (35 l.) wyjaśnił w trzecim odcinku 13. Edycji „Tańca z gwiazdami”, że orientacja seksualna w żaden sposób nie przeszkadza w nawiązywaniu przyjaźni. Odczuł to na przykładzie własnym i Jacka.

Decyzja Telewizji Polsat o udziale w 13. sezonie „Tańca z gwiazdami” pierwszej w historii polskiej edycji pary jednopłciowej wywołała wiele kontrowersji. Na ten temat zdążyło się już wypowiedzieć wiele osób. Andrzej Piaseczny zaapelował, by Jacka Jelonka i Michaela Danilczuka traktować i oceniać tak samo, jak inne pary. Oliwer Kubiak, życiowy partner Jacka Jelonka odpowiadał na pytania, czy nie poczuje się zazdrosny. 

Reklama

Sam Jelonek był pytany, czy nie obawia się ryzykować nowym związkiem dla udziału w programie. W końcu odezwał się nawet ówczesny prezes TVP Jacek Kurski, który zapewnił, że z telewizji publicznej jednopłciowej pary tanecznej nie było i nie będzie, przy czym minął się z prawdą, bo w programie „Dance, Dance, Dance” już się zdarzały. 

Jacek Jalonek i Michael Danilczuk opowiadają o przyjaźni

Jacek Jelonek, tytułowy „Prince Charming” z pierwszego gajowskiego reality show randkowego w polskiej telewizji, jest mężczyzna wielu talentów, jednak taniec do nich nie należy.  Jak oceniła w 3. odcinku Iwona Pavlović, ratuje go tylko pracowitość i zresztą widać, ile wysiłku kosztuje go nadążenie za Danilczukiem i jego wymagającymi choreografiami. 

Kiedy Polsat ogłosił, że specjalnie dla Jelonka sprowadzono z Wielkiej Brytanii tancerza polskiego pochodzenia, z doświadczeniem w choreografii dla par jednopłciowych, większość widzów założyła, że jest on, podobnie, jak Jelonek, gejem. Oliwy do ognia dolał Piasek, zastanawiając się w pierwszym odcinku „czy gej musi z facetem”

Danilczuk do tej pory nie odczuwał potrzeby wypowiadania się na temat swojej orientacji seksualnej, dopiero w trzecim odcinku się zdecydował. Być może chciał uspokoić kibicującego z widowni Oliwiera, któremu tak wszyscy tak wytrwale wmawiali, że powinien się niepokoić, ze byłoby dziwne, gdyby się nie zaniepokoił. Jak wyznał, niby mimochodem Danilczuk:

"Ja jestem heteroseksualny, Jacek ma partnera i co? Przyjaźnimy się". 

Jelonek i Danilczuk od początku edycji zapewniają, że najważniejsze dla nich jest dobrze się bawić. Jednak patrząc na noty, które otrzymują od jury, powinni chyba zacząć mierzyć wyżej. 

Zobacz też:

Jacek Jeschke zaskoczył wyznaniem w "Tańcu z gwiazdami": "Wspiera mnie, a sama potrzebuje wsparcia"

„Taniec z gwiazdami” 13: uczestnicy mierzą się z przebojami Krawczyka

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Jelonek | "Taniec z gwiazdami" | Michael Danilczuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama