Reklama
Reklama

Jacek Jeschke zaskoczył w "Tańcu z gwiazdami": "Wspiera mnie, a sama potrzebuje wsparcia"

Jacek Jesche po zatańczonym tańcu z Jamalą nieoczekiwanie złapał za mikrofon i zwrócił się do swojej ukochanej, Hanny Żudziewicz. Nie tylko wręczył jej kwiaty, ale również wykonał czuły gest.

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz jakiś czas temu wyjawili, że spodziewają się dziecka. Para jest ze sobą od kilku lat i wcześniej mogliśmy ich oboje oglądać na parkiecie tanecznego show. To właśnie z powodu ciąży Hanna zrezygnowała z uczenia gwiazd tańca w "TzG".

Jakiś czas temu odbyło się baby shower tancerki. Dowiedzieliśmy się wówczas, że para oczekuje córeczki. Na imprezie zjawiły się m.in. Barbara Kurdej-Szatan i Sandra Kubicka.Hanna Żudziewicz chętnie też chwali się swoim brzuszkiem, publikując na Instgramie fotki z ciążowymi krągłościami.

Reklama

"Taniec z gwiazdami": Jacek Jeschke pocałował brzuch Hanny Żudziewicz

Tancerka wspiera swojego ukochanego, zasiadając na widowni "Tańca z gwiazdami". Nie zabrakło jej także podczas 3. odcinka, podczas którego zdarzyło się coś nieoczekiwanego.

Otóż, tuż po tym, jak Jacek Jeschke zatańczył z Jamalą, a jurorzy wyciągnęli noty, tancerz złapał za mikrofon i wyznał przy wszystkich: "Wspiera mnie, a sama potrzebuje wsparcia, bo jest w ósmym miesiącu ciąży". Ale to nie wszystko! Jacek Jeschke wręczył Hannie Żudziewicz również bukiet róż oraz publicznie wyznał jej miłość.

Jak zareagowała Hanna Żudziewicz? Tancerka wzruszyła się, czemu trudno się dziwić. Zwłaszcza że na koniec Jacek Jeschke pocałował jej brzuch. Wówczas na widowni rozległy się brawa.

Ten wieczór Hanna Żudziewicz z pewnością zapamięta na długo...

Jeśli przegapiłeś najnowszy odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", to  nic straconego! Wszystkie odcinki można oglądać na PolsatGo pod tym linkiem.

Zobacz też:

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz zdradzili płeć dziecka

Hanna Żudziewicz odpowiada na pytania o wagę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Jeschke | Hanna Żudziewicz | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy