Reklama
Reklama

Miała dość porównań do Górniak. Paulla przeszła spektakularną metamorfozę i jest nie do poznania

Paulla (45 l.) dała się poznać szerszej widowni jako fanka krótkich, kruczoczarnych włosów. Charakterystyczna fryzura to jeden z powodów, przez które wokalistka przez lata notorycznie była porównywana z Edytą Górniak. Teraz z podobieństw został już tylko spektakularny głos, bowiem po podkręconej grzywce artystki nie ma już ani śladu. Na najnowszych zdjęciach aż trudno ją rozpoznać!

Paulina Ignasiak, bo takie nazwisko widnieje w dowodzie artystki, swój muzyczny debiut zaliczyła już jako 16-latka. W 1995 roku zajęła pierwsze miejsce w organizowanym przez "Gazetę Wyborczą" konkursie "Talent ‘95". Rok później zdobyła drugie miejsce w programie "Śpiewać każdy może". Z czasem przyszły kolejne sukcesy w licznych programach, między innymi w "Szansie na sukces", "Idolu" czy nawet "Jestem jaki jestem".

Pierwszy singiel - "Kolęda dla ciebie" - nagrała w 2007 roku. Największą popularność przyniosły jej jednak utwory "Od dziś" oraz "I prosto w serce" (posłuchaj), które znalazły się na jej debiutanckiej płycie "Nigdy nie mów zawsze". Słuchacze i krytycy niemalże od razu zauważyli, że barwa głosu Paulli do złudzenia przypomina wokal Edyty Górniak

Reklama

.

Paulla od lat porównywana jest do Edyty Górniak

Szybko okazało się, że na polskiej scenie muzycznej nie ma miejsca dla dwóch tak podobnych głosów. Między paniami szybko narodził się konflikt.

"Może ona po prostu czuje się bezpiecznie, kiedy przykleja się do czyjegoś świata, uznając go za swój. Są takie schematy zachowań czasem. (...) Jedno jest pewne: lubi pożyczać moje nazwisko na wszelakie sposoby. Wypracowała taki sposób kariery i tego się trzyma" - mówiła Edyta Górniak jednej z rozmów z "Super Expressem".

Do sprawy odniosła się także Paulla, która szczerze wyznała, że ma już tego dość.

"Nie chcę już nikomu nic udowadniać, myślę, że nie muszę, naprawdę. (...) Był taki czas, że te porównania były dla mnie bolące i krzywdzące, ale ja się ze wszystkiego staram wyciągnąć coś pozytywnego i uważam, że to bardzo uczy pokory, bo jak dostaniesz po tyłku, to musisz być taka pokorna" - wyznała wokalistka w rozmowie z ShowNewsem.

Paulla przeszła metamorfozę

Być może teraz, kiedy wygląd Paulli zmienił się nie do poznania, porównania do Edyty Górniak nieco ustaną. Wokalistka od początku swojej kariery była wierna jednemu wizerunkowi - konsekwentnie stawiała na kruczoczarne, lekko podkręcone włosy. Czasem zmieniała się ich długość, natomiast za każdym razem był to głęboki odcień czerni oraz charakterystyczna grzywka.

Teraz w jej mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, które wprawiły fanów w osłupienie. Paulla przeszła spektakularną metamorfozę, a internauci wprost nie mogą wyjść z podziwu:

  • "Przepięknie"
  • "Zmiana zdecydowanie na plus"
  • "Pięknie wyglądasz"
  • "Ślicznie"

A Wam jak się podoba Paulla w nowym wydaniu?

Zobacz także:

Szokujące wyznanie Paulli na temat choroby i biedy. Mało kto wiedział, że jest tak źle [POMPONIK EXCLUSIVE]

Paulla już tak nie wygląda. Eksperymentowała od pewnego czasu, aż trudno ją poznać

Paulla czuje się skrzywdzona porównaniami do Górniak. Zdobyła się na szczere wyznanie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama