Reklama
Reklama

Paulla czuje się skrzywdzona porównaniami do Górniak. Zdobyła się na szczere wyznanie

Piosenkarka Paulla od początku kariery musi mierzyć się z porównaniami do Edyty Górniak. Artystka ostatnio wyznała, że jest to dla niej bardzo krzywdzące.

Paulina Ignasiak, szerzej znana jako Paulla jest polską wokalistką, której największą popularność przyniósł singiel "Od dziś". Artystka ma na swoim koncie także dwa studyjne albumy "Nigdy nie mów zawsze" oraz "Sekret wiecznej miłości".

Paulla czuje się skrzywdzona porównaniami do Edyty Górniak

Paulla od początku swojej kariery musi mierzyć się z porównaniami do Edyty Górniak. Wszystko przez łudząco podobną barwę głosu obu wokalistek. Ostatnio w rozmowie z portalem Shownews gwiazda odniosła się do tego tematu. Szczerze wyznała, że jest to dla niej krzywdzące.

Reklama

"Nie chcę już nikomu nic udowadniać, myślę, że nie muszę, naprawdę. Nie chcę wracać do tego tematu, bo uważam, że jest on bardzo krzywdzący dla mnie." - powiedziała. 

Ignasiak dodała także, że nie ma wpływu na to, co sądzą na jej temat inni, ale może decydować, czy będzie to brała do siebie, czy nie.

"Bardzo chciałabym być sobą, żeby ludzie poczuli właśnie to, że jestem taka prawdziwa, normalna, że jestem sobą, że nikogo nie udaje, że nikogo nie chcę naśladować. Był taki czas, że te porównania były dla mnie bolące i krzywdzące, ale ja się ze wszystkiego staram wyciągnąć coś pozytywnego i uważam, że to bardzo uczy pokory, bo jak dostaniesz po tyłku, to musisz być taka pokorna" - wyznała wokalistka. 

Zobacz też:

"Miłosierna" Górniak komentuje wstydliwą wpadkę Paulli. Tym razem nie gryzła się w język

Paulla Ignasiak żali się, że ludzie jej nie poznają. Trudno się dziwić…

Wielki krok w życiu Allana Krupy. Trudno uwierzyć, jak to wszystko się zaczęło

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulla | Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy