Reklama
Reklama

Paulla Ignasiak żali się, że ludzie jej nie poznają. Trudno się dziwić…

Paulla Ignasiak (44 l.) nigdy nie stroniła od metamorfoz, często drastycznych. Kiedyś zarzucano jej, że nadmiernie inspiruje się Edytą Górniak, jednak to już przeszłość. W najnowszej odsłonie Paulla nie przypomina już Górniak. Ani nawet siebie...

Paulla Ignasiak szczyt swojej kariery przeżyła na przełomie pierwszej i drugiej dekady XXI wieku. Po wydaniu w 2007 roku pierwszego solowego singla „Kolęda dla Ciebie” i rok później pierwszego albumu studyjnego „Nigdy nie mów zawsze”, próbowała zaczepić się w telewizji. 

Paulla Ignasiak chętnie eksperymentuje z wizerunkiem

Wzięła udział w show Polsatu „Just the Two of Us. Tylko nas dwoje” w parze z Arturem Partyką. Odpadli w półfinale, jednak, jak się potem okazało, dla Paulli była to tylko rozgrzewka. W 2013 roku wystąpiła w pierwszej edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Reklama

Być może, biorąc pod uwagę entuzjazm Paulli wobec metamorfoz, skusiła ją perspektywa wcielania się co tydzień w inną osobę. Niestety, wygrała zaledwie jeden odcinek, bardzo udanie imitując Dolores O’Riordan z zespołu The Cranberries. 

W kwestiach osobistych też sporo się u Paulli wydarzyło, a każdą życiową zmianę sygnalizowała zmianą wizerunku

Paulla Ignasiak: metamorfozami oznacza etapy swojego życia?

Za czasów medialnej awantury z Adamem Konkolem, ojcem jej syna, Paulla była wierna czarnym włosom. Posądzano ją wtedy o chęć upodobnienia się do Edyty Górniak. Nazywano ją nawet jej sobowtórką. 

6 lata temu nieoczekiwanie Paulla zaczęła ekspetymentować z rudymi refleksami, aż w końcu dojrzała do rozjaśnienia włosów. Zbiegło się to w czasie z nową miłością, którą okazał się jej menedżer, Rafał Zemke. Niestety, związek nie przetrwał, a Paulla  platynowy blond zamieniła na ciepły. W rozmowie z Pomponikiem potwierdziła, że metamorfozy poprawiają jej humor:

"Ludzie mówią mi, że mnie nie poznają. A teraz to już cały czas. Ale to dobrze chyba, nie?"

Paulla: co sądzi o medycynie estatycznej?

Piosenkarka nie ukrywa, że ma pozytywne nastawienie do zabiegów medycyny estetycznej. Jak wyznała w jednym z wywiadów, należy do osób, które uważają, że najważniejsze to czuć się dobrze we własnej skórze, byle tylko nie przesadzić:

"Wszystko jest dla ludzi. Trzeba wiedzieć, jak to robić, kto ma to robić. Trzeba z umiarem. Jeśli służy nam, że wyglądamy dobrze. Trzeba uważać, żeby nie przedobrzyć. Nie można robić z siebie manekina lub lalki. Jak ktoś lubi napompowane usta, to jego sprawa. Im człowiek jest starszy, tym bardziej siebie lubi i akceptuje. Kiedyś się przejmowałam, że coś się komuś nie podoba. Dziś uważam, że jak się komuś coś nie podoba, to jego problem". 

Zobacz też:

Paulla rozstała się z partnerem? "To nie jest jeszcze dobry moment, by o tym mówić, bo kaliber jest dosyć gruby"

Edyta Górniak uderza w Paullę: "Zatrudnia moich fanów!"

Paulla pokazuje płaski brzuch i zdradza sekrety sylwetki


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy