Reklama
Reklama

Paulla już tak nie wygląda. Eksperymentowała od pewnego czasu, aż trudno ją poznać

Paulla Ignasiak (44 l.) od pewnego czasu przymierzała się do radykalnej metamorfozy, eksperymentując z różnymi odcieniami blondu. Chwilę trwało, zanim przetestowała platynę oraz popielate i rudawe refleksy. Wreszcie podjęła decyzję. Wygląda, jak nie ona…

Paulla (posłuchaj!) przez większość swojej kariery preferowała fryzurę w kolorze kruczej czerni. Z tego powodu, oraz maniery wokalnej, przez pewien czas była porównywana do Edyty Górniak. Z czasem jednak obu artystkom znudziło się być brunetkami

Paulla: w "TTTBZ" polubiła metamorfozy

Trudno oprzeć się wrażeniu, że apetytu na metamorfozy Paulla nabrała w pierwszej edycji emitowanego w Polsacie show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ekipa charakteryzatorska przeobraziła ją wtedy m.in. w Rihannę, Boba Marleya, Zdzisławę Sośnicką i Celine Dion. 

Reklama

Jako  Dolores O'Riordan wygrała 6. odcinek, wymalowana cała na złoto. Prywatnie wciąż jednak pozostawała wierna kruczoczarnym włosom

Z tym kolorem nie rozstawała się przez większość swojej kariery, aż 5 lat temu zaczęła eksperymentować z jaśniejszymi odcieniami. 

Paulla zachwyca na planie świątecznego teledysku

Mało tego, zamiast dotychczasowej „pieczarki” zdecydowała się na miękkie fale. W rozmowie z  Pomponikiem wyznała, że metamorfozy poprawiają jej humor:

„Ludzie mówią mi, że mnie nie poznają. A teraz to już cały czas. Ale to dobrze chyba, nie?”

Na planie teledysku do swojej najnowszej piosenki „Magia Pięknych Świąt”, Paulla pojawiła się w eleganckim welurowym kostiumie kolorze burgunda, z kamizelką i spódnicą maxi. 

Jak można się domyślać, dokonała też ostatecznego wyboru jeśli chodzi o odcień blondu na swojej głowie. 

Paulla znalazła wreszcie pomysł na siebie?

Wcześniej eksperymentowała z platyną, próbowała rudawych lub popielatych  refleksów, a ostatecznie zdecydowała się na ciepły blond, nadający miękkości rysom jej twarzy. 

Paulla, która przez wiele lat nie stroniła od mocnego makijażu, teraz przestawiła się na naturalność, opartą na rozświetlających kosmetykach. Ogromną zmianę wywołała też decyzja o zaprzestaniu przyciemniania brwi

Piosenkarka dojrzewała do niej naprawdę długo, ale wreszcie dała się przekonać. Wszystko razem dało efekt lekkości i powiew eteryczności. Jak donosi Plotek, za metamorfozą Paulli stoi stylistka Maria Wiktoria Wolniak. 

Może trzeba było wcześniej posłuchać fachowców..?

Zobacz też:

Paulla czuje się skrzywdzona porównaniami do Górniak. Zdobyła się na szczere wyznanie

Paulla Ignasiak żali się, że ludzie jej nie poznają. Trudno się dziwić…

Paulla pokazuje płaski brzuch i zdradza sekrety sylwetki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy