Reklama
Reklama

Meghan popłakała się na oczach tłumu. Harry od razu zareagował

Meghan Markle i książę Harry wspólnie spędzili kilka dni w Niemczech. Wspólnie oglądali igrzyska w Dusseldorfie i nie powstrzymywali się od emocji. W pewnym momencie Meghan zalała się łzami. Harry szybko zareagował.

Meghan Markle rozpłakała się na meczu. Harry zaoferował jej pomoc

Meghan Markle wzruszyła się szóstego dnia igrzysk. Na nagraniu zauważono ją, jak ocierała łzy podczas ceremonii wręczenia medali dla zwycięzców. Ukochana rudowłosego księcia była wzruszona, gdy szeroko komentowane igrzyska dobiegły końca, a książę Harry w geście wsparcia objął ją pocieszająco ramieniem.

Reklama

Meghan pokazała rollercoaster emocji, wiwatując i żartując podczas porywającego meczu, zanim zalała się łzami.

Książę Harry natomiast ryczał i skakał z radości, gdy padły ostatnie punkty i mecz dobiegł końca. Wydawało się, że para szampańsko się bawiła na trybunach. Para wiwatowała, obserwując ceremonię zamknięcia, podczas której wystąpiły brytyjskie gwiazdy: Rita Ora i Sam Ryder.

Inauguracyjne igrzyska odbyły się w Londynie w 2014 r., a para wybrała igrzyska zorganizowane w Toronto w 2017 r., aby po raz pierwszy pojawić się publicznie. Z tego względu całe wydarzenie jest dla nich zawsze wielkim i sentymentalnym przeżyciem.

Książę Harry i Meghan Markle wracają do gry

Energia, którą prezentowali na igrzyskach weteranów wyraźnie sugerowała, że podnieśli się już po niedawnych porażkach. Jak zauważa jeden z królewskich ekspertów, Tomek Sykes:

"W ostatnich latach obserwatorzy przyzwyczaili się do tego, że na twarzach Harry'ego i Meghan pojawiały się urażone grymasy gniewu i oburzenia, gdy dawali upust swojej niechęci wobec rodziny królewskiej upokorzeniom, które, w ich ocenie, im zafundowała. Dlatego tak niezwykłym widokiem były ich uśmiechnięte twarze na igrzyskach weteranów w Düsseldorfie. Obrazu dopełniły ciepłe nagłówki w mediach i życzliwe komentarze w internecie. Czasem można było odnieść wrażenie, że minione 3 lata narzekań i użalania się nad sobą były tylko złym snem". 

Zobacz też:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy