Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Meghan Markle zastraszała pracowników? Pojawiły się nowe fakty w tej sprawie!

Wszystko wskazuje na to, że afery z Meghan Markle (39 l.) nigdy się nie skończą! Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że księżna zastraszała byłych pracowników. Pałac Buckingham prowadzi dochodzenie w tej sprawie, a aktorka będzie musiała oficjalnie odpowiedzieć na zarzuty.

Meghan Markle ma teraz twardy orzech do zgryzienia! Kilka miesięcy temu sama udzielała wywiadu Oprah, w którym opowiadała, jak niesprawiedliwie potraktowali ją członkowie rodziny królewskiej, a teraz to ona będzie się tłumaczyć.

Były doradca żony Harry’ego złożył na nią skargę. Dotyczyła ona czasu, w którym wypełniała obowiązki księżnej. Okazuje się, że Pałac Buckingham poważnie przejął się zeznaniami byłych pracowników, bo rozpoczął w tej sprawie dochodzenie.

Doradcy rodziny królewskiej czekają na oficjalną odpowiedź Markle na postawione jej zarzuty. O całej sprawie informował wówczas "The Times", a pracownicy, do których udało się dotrzeć magazynowi, zdradzili, że wielokrotnie płakali przez księżną i byli przez nią zastraszani.

Prawnicy Meghan zakasali rękawy i skierowali do Pałacu oświadczenie, w którym dementują całe zajście i stawiają Markle za wzór.

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że nawet po zrezygnowaniu z pełnienia funkcji rodziny królewskiej Meghan nie może odetchnąć pełną piersią.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje