Reklama
Reklama

Meghan Markle pochwaliła Harry'ego i ujawniła rodzinny sekret. Tak brutalnej krytyki się nie spodziewała

Meghan Markle (41 l.) nie jest najbardziej lubianą przedstawicielką rodziny królewskiej. Niedawno znów spadła na nią fala krytyki. W jednym z ostatnim wywiadów żona księcia Harry'ego powiedziała kilka słów za dużo i teraz internauci nie szczędzą jej zgryźliwych komentarzy. Co tym razem ujawniła?

Książę Harry i Meghan Markle najmniej lubiani?

Nie jest tajemnicą, że książę Harry i Meghan Markle nie należą do szczególnie lubianych członków rodziny królewskiej. W opublikowanym jakiś czas temu rankingu na najpopularniejszego royalsa pierwsze miejsce zajął książę William, na którego oddało głos aż 84 procent respondentów. Tuż za nim uplasowała się jego małżonka - księżna Kate Middleton, która okazała się gorsza od męża jedynie o cztery punkty procentowe. Podium zamknął nowy król Zjednoczonego Królestwa - Karol III.

Reklama

Dalej znalazła się królowa małżonka - Camilla Parker-Bowles, a na dopiero piąte miejsce mógł liczyć książę Harry. Jeszcze słabiej poszło jego żonie, która zamknęła listę. Skalę niechęci Brytyjczyków do Meghan Markle najlepiej pokazuje fakt, że zajęła ostatnie miejsce wraz ze skompromitowanym przez udział w seksualnej aferze księciem Andrzejem

Choć licznymi wywiadami i aktywnością w mediach Meghan Markle pracuje na to, by poprawić swoją opinię w oczach Brytyjczyków, księżna osiąga raczej efekt przeciwny do zamierzonego. Tak  przynajmniej można wnioskować po reakcjach na jeden z jej ostatnich wywiadów.

Meghan Markle opowiada o tym, jakim ojcem jest Harry

Po tym jak Harry i Meghan opuścili Londyn, najpierw przenieśli się do Kanady, a następnie do Stanów Zjednoczonych. Początkowo starali się strzec prywatności i niechętnie opowiadali w mediach o sprawach osobistych. Z czasem jednak wiele się zmieniło, a para zaczęła odwiedzać studia telewizyjne i redakcje magazynów.

Do historii przeszła ich głośna wizyta w talk-show Oprah Winfery, podczas której ze szczegółami opisali liczne konflikty na dworze królewskim. Ostatnio Megahn Markle udzieliła kolejnej kontrowersyjnej wypowiedzi. W jednym z odcinków swojego podcastu "Archetypes" opowiedziała o szczegółach życia wraz z Harrym oraz dziećmi Archiem Harrisonem i córką Lilibet Dianą w ich posiadłości w Los Angeles.

Wyjątkowe kontrowersje wzbudziła opowieść o tym, że gdy ona przygotowuje śniadania, do jedynego obowiązku jej męża należy "sprowadzenie Archiego na dół". Choć sytuacja nie wydaje się szczególnie oburzająca, fani nie szczędzą rodzinie Sussexów ironicznych komentarzy.

"Och, jaki wspaniały, jak się wysila!" - czytamy pod postem.

"Czy nie przemęcza się za bardzo tą poranną pomocą?" - napisał inny z internautów.

Niektórzy sugerowali też, że Meghan powinna nieco więcej wymagać od męża i poprosić go chociaż o przygotowanie śniadania. Wygląda na to, że cokolwiek nie powie żona Harry'ego, internauci zawsze znajdą sposób, by jej dopiec.

Zobacz też:

Książę Harry zadaje kolejny cios rodzinie królewskiej i... twierdzi, że tego żałuje

Książę Harry i Meghan Markle nie odwiedzą rodziny królewskiej na święta 

Król Karol III i królowa małżonka Camilla nie mogą spać spokojnie. Harry wytacza najcięższe działa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy