Reklama
Reklama

Meghan i Harry w końcu znaleźli przyjaciół w Hollywood? Zostali zaproszeni na uroczystość pełną gwiazd!

Wygląda na to, że książę Harry (38 l.) i Meghan Markle nareszcie znaleźli towarzystwo, o jakim zawsze marzyli. Ostatnio Sussexowie zostali zaproszeni na pięćdziesiąte urodziny Ellen DeGeneres, na których bawiły się takie gwiazdy show-biznesu jak Jennifer Aniston (53 l.), Kylie Jenner (25 l.) i Katy Perry (38 l.). Czy to oznacza, że należą już do hollywoodzkiej śmietanki towarzyskiej?

Kontrowersje wokół książki "Spare" oraz serialu "Harry i Meghan"

Stosunki Harry'ego i Meghan Markle z pozostałymi członkami rodziny królewskiej nigdy nie należały do najlepszych. Sprawę skomplikowały dodatkowo dwie głośne premiery. W grudniu na platformie streamingowej Netflix pojawił się miniserial dokumentalny wyprodukowany we współpracy z Sussexami, który wywołał z Wielkiej Brytanii prawdziwą burzę i stał się przedmiotem ożywionej dyskusji w prasie i w internecie.

Z kolei na początku tego roku w księgarniach na całym świecie (polskie wydanie ma ukazać się 22 lutego) pojawiła się długo zapowiadana autobiografia księcia Harry'ego zaytułowana "Spare". W bijącym rekordy sprzedaży pamiętniku młodszego syna Karola III można przeczytać miedzy innymi o tym, jak wygląda seks Harry'ego z Meghan Markle, ilu żołnierzy zabił książę podczas swojej misji w Afganistanie i jak nieznośne są dzieci jego brata.

Reklama

Wnuk Elżbiety II opisuje też krepującą wpadkę, do której doszło podczas pierwszego spotkania Meghan Markle z księciem Williamem, a także otwarcie krytykuje żonę obecnego króla Zjednoczonego Królestwa - Camillę Parker Bowles. Nic więc dziwnego, że relacje między Sussexami a resztą brytyjskiego dworu nie uległy poprawie.

Harry i Meghan na imprezie Ellen DeGeneres

Wygląda jednak na to, że książę i jego małżonka nareszcie znaleźli odpowiednie towarzystwo. Zostali bowiem zaproszeni na imprezę gwiazdy amerykańskiego show-biznesu Ellen DeGeneres. Amerykańska scenarzystka i aktorka zorganizowała bowiem uroczyste przyjęcie z okazji swoich pięćdziesiątych urodzin.

Urodzinowe przyjęcie niespodziewanie stało się dodatkowo okazją do... odnowienia przez DeGeneres przysięgi małżeńskiej ze swoją wieloletnią partnerką. Gwiazda amerykańskiej telewizji nic nie wiedziała o planach ukochanej. Australijka Portia de Rossi wyszła na salę w sukni ślubnej i podeszła do ukochanej i powiedziała: "Wiem, że jesteś zaskoczona, nie musisz nic mówić".

Nagranie z całego zdarzenia błyskawicznie obiegło internet. Czemu trudno się dziwić, zważywszy na to, jakie osobistości pojawiły się na imprezie.

Oprócz księcia Harry'ego, Meghan Markle, pojawiły się także - znane z "Przyjaciół" - Jennifer Aniston i Courtney Cox, Kylie Jenner - która oficjalnie odprawiła powtórną ceremonię ślubną. Na miejscu bawiły się również piosenkarki: Katy Perry i Brandi Carlile. Ta ostatnia wykonała w trakcie imprezy jeden ze swoich utworów!

Sussexowie nareszcie znaleźli się w wymarzonym - "doborowym towarzystwie". Myślicie, że na to zasłużyli?

Zobacz też:

To już koniec! Show Ellen DeGeneres znika z anteny po prawie 20 latach! 

Książę Harry włączył alarm po alkoholu. Musiały interweniować specjalne służby

Dlatego Meghan Markle i książę Harry atakują Windsorów? Chciała być Beyonce 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle | Ellen DeGeneres
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy