Reklama

Reklama

Reklama

Meghan doprowadziła Kate do łez? Wraca głośna afera zza kulis ślubu Sussexów

Meghan Markle (40 l.) obraziła księżną Kate (40 l.) tuż przed swoim ślubem? Sukienki druhen były ważniejsze od dobrych relacji ze szwagierką. Wszystko opisano w książce. Meghan popełniła błąd?

Meghan Markle jest skonfliktowana z Kate

O tym, że między szwagierkami nie panują przyjazne relacje opinia publiczna wiedziała już przed ślubem Harry’ego i Meghan. Media pisały wówczas o tym, że Kate płakała przez przykre słowa Markle. W wywiadzie udzielonym Oprah Winfrey w marcu ubiegłego roku żona księcia Harry’ego zdementowała te plotki, wyjaśniając, że to ona płakała po kłótni z Kate.

Czyżby kłamała?

Meghan Markle oszukiwała w sprawie Kate Middleton?

Relacje Meghan i Kate wciąż interesują publiczność. Teraz nowe doniesienia ujrzały światło dzienne za sprawą książki "Zemsta. Meghan, Harry i wojna między Windsorami" Toma Bowera, w której autor odniósł się do pamiętnej sprzeczki księżnych.  Mężczyzna ustalił, że to Kate miała wybuchnąć płaczem podczas przymiarek przed ślubem Meghan.

Reklama

Markle miała robić problem z długości sukienek druhen. Przedmiotem sporu była bowiem kreacja córki Williama i Kate, księżniczki Charlotte. Jeszcze wcześniej panie miały pokłócić się o to, czy dziewczynki powinny założyć tego dnia rajstopy.

Meghan miała także porównać córkę Kate do Ivy (córki swojej przyjaciółki, Jessiki Mulroney), oceniając ją niekorzystnie.

Tom Bower podczas gościnnego wystąpienia w Good Morning Britain wyznał, że nie udało mu się zweryfikować tych informacji w kręgach Meghan Markle, jednak ponad 80 osób potwierdziło wersję Kate. Niektóre osoby pracowały przy ślubie Sussexów.

Zobacz też:

Meghan Markle i książę Harry przyłapani na paradzie. Wyciekło zdjęcie Archiego

Królowa Elżbieta próbuje "sprzątać" po Meghan Markle? Musiała interweniować!

Katarzyna Skrzynecka wypoczywa w Tanzanii. Nie obyło się bez słów krytyki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy