Reklama
Reklama

Mąż Wencel przyłapał ją na zdradzie. Wylądowała w łóżku ze znanym aktorem!

Ewa Wencel (67 l.) ma za sobą zaskakującą przeszłość. Była żona Erwina Wencela zdradziła męża z jego wieloletnim przyjacielem Bogusławem Lindą w ich wspólnej sypialni. Wszystko miało miejsce tuż po bankiecie, na który znany aktor zabrał ze sobą pistolet. Jego zatroskany przyjaciel zapewnił mu bezpieczne schronienie, chcąc przypilnować, by nie stało się nic złego. Takiego finału się nie spodziewał!

Wencel zrezygnował z przyjaźni z Lindą. Dopiero po latach wyznał prawdę

Erwin Wencel wyjawił prawdę o tym, dlaczego zrezygnował z przyjaźni z Bogusławem Lindą. Były mąż aktorki Ewy Wencel, która zasłynęła m.in z seriali "M jak miłość" i "Czas honoru", opowiedział o kulisach rozpadu jego relacji z Lindą. Panowie swego czasu bardzo dobrze się dogadywali, a Wencel został nawet chrzestnym córki aktora.

Reklama

"Wiele osób z mojego byłego środowiska interesowało się, dlaczego z dnia na dzień ta przyjaźń się skończyła. Bardzo często pytał o to mój syn, wówczas jeszcze niedorosły mężczyzna, więc unikałem jednoznacznych odpowiedzi. Nie ukrywam też, że czekałem, aż stanie się pełnoletnia córka Bogusia i Lidki Popiel, a moja córka chrzestna. Przyczyną końca naszej przyjaźni nie był mój romans z Lidką Popiel, jak się mówiło" - zdradza w rozmowie z "Super Expressem".

Mężczyzna postanowił przedstawić własną wersję wydarzeń, by raz na zawsze uciąć plotki.

Przykra historia Erwina Wencela. Nakrył żonę na zdradzie!

Erwin Wencel był bardzo serdeczny w stosunku do Bogusława Lindy, więc gdy tylko okazało się, że przyjaciel potrzebuje schronienia na jedną noc, szybko zaoferował mu, aby przespał się w jego sypialni.

"Po jednym z bankietów użyczyłem gościny w swoim gabinecie mojemu najbliższemu wówczas przyjacielowi, którego znałem od 25 lat. To jest taka przyjaźń, o jakiej się marzy. Była dla mnie rzeczą niebywale cenną, a więc mój dom był domem Bogusia i mam wrażenie, że jego dom był również moim domem" - wyznał Wencel.

Wierny przyjaciel Lindy martwił się o gwiazdora, który mógł w nieodpowiedni sposób użyć swojego pistoletu Sig Sauera, który nosił ze sobą na liczne bankiety. Wencel postanowił przeczekać noc w salonie, gdzie szybko zasnął zmęczony po przyjęciu. Gdy przebudził się po kilku godzinach, zajrzał do sypialni, by upewnić się, że Linda nadal w nim przebywa cały i zdrowy. Wprost nie mógł uwierzyć w to, co ukazało się jego oczom po otwarciu drzwi.

Okazało się bowiem, że wieloletni przyjaciel Wencla oddawał się stosunkowi intymnemu z jego żoną - Ewą Wencel. Jakby tego było mało, wszystko odbywało się w małżeńskim łożu, w którym aktor miał zwyczaj zasypiać z ukochaną żoną. To wydarzenie przyprawiło Erwina o tak ogromny szok, że zrezygnowany wycofał się do salonu, gdzie próbował na spokojnie przemyśleć to wszystko. Nabrał też przekonania, że chciałby wyjaśnić tę sprawę z Bogusławem, z którym przecież tak wiele go łączyło.

Niestety, Linda wykorzystał chwilę nieuwagi Wencla i uciekł przez taras, zapominając z pokoju spodni i swojego ulubionego pistoletu. Ostatecznie po tym okropnym wydarzeniu przyjaźń panów skończyła się, a małżeństwo Wencla zostało formalnie rozwiązane.

Zobacz też:

Bogusław Linda rozpalał wyobraźnię Polek. Oto jego najsłynniejsze romanse

Ewa Wencel odeszła z "M jak miłość". Wszystko przez fanów

Gwiazda "M jak Miłość" zniknęła z ekranu. Co dziś robi Ewa Wencel?

Ewa Wencel: Los się do niej uśmiechnął!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wencel | Bogusław Linda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy