Reklama
Reklama

Mąż Kożuchowskiej o mały włos skończyłby z inną. Wielką miłość z Markowską spotkał smutny koniec

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej – Bartłomiej Wróblewski, zanim poznał aktorkę, był w związku z Patrycją Markowską. Miłość pary nie przetrwała jednak próby czasu. Jak się poznali i dlaczego ich miłość wygasła? Przedstawiamy kulisy zapomnianego związku!

Małżeństwo Małgorzaty Kożuchowskiej z Bartłomiejem Wróblewskim trwa niezachwianie od 2008 roku. Para poznała się w wyjątkowych okolicznościach, zmierzając na ostatnie pożegnanie Jana Pawła II do Rzymu. Jednak zanim Bartłomiej Wróblewski poznał się z Małgorzatą Kożuchowską, był partnerem innej znanej gwiazdy.

Reklama

Patrycja Markowska i Bartłomiej Wróblewski byli parą w młodzieńczych latach. Bartłomiej studiował dziennikarstwo, a Patrycja Markowska coraz mocniej zaznaczała swoją pozycję na rynku muzycznym. Jednak coś doprowadziło do końca tej pięknej historii. 

Patrycja Markowska w związku z Bartłomiejem Wróblewskim. To działo się naprawdę

Początek miłości miał miejsce kilkanaście lat temu, kiedy aktualny mąż Małgorzaty Kożuchowskiej był na studiach dziennikarskich. Z kolei Patrycja Markowska zdobywała coraz większą popularność jako "córka Markowskiego". Mogła także pochwalić się pierwszą nominacją do Fryderyka oraz autorskim albumem.

Czytaj również: Siostra Małgorzaty Kożuchowskiej wystąpiła w telewizji! Aktorka nie kryje dumy!

Związek Patrycji Markowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego nabierał coraz większego tempa. Piosenkarka zabrała go nawet na plan programu "Jak łyse konie", gdzie gwiazdą był Grzegorz Markowski. Nazywała wtedy swojego ówczesnego chłopaka "narzeczonym".

Patrycja Markowska i Bartłomiej Wróblewski przeżyli bolesne rozstanie. Co nie zagrało?

Do rozstania doszło ze względu na karierę muzyczną Patrycji Markowskiej. Ciągłe wyjazdy i długie trasy koncertowe dały o sobie znać. W połączeniu z ciężką pracą, jaką w rozwój swojej kariery wkładał Bartłomiej Wróblewski, związek pary nie rokował dobrze.

Ponadto Bartłomiej Wróblewski nie czuł się najlepiej w pełnym blichtru świecie show-biznesu, w którym obracała się Patrycja Markowska. Para była stale śledzona przez paparazzich. 

W utworze pt. "Uwierz"  wokalistka odniosła się do ochłodzenia ich relacji:

Kochankowie przestali podążać tą samą drogą

Wkrótce życiowe ścieżki Patrycji Markowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego się rozeszły. Obiecujący dziennikarz poznał potem Małgorzatę Kożuchowską w samolocie, który leciał do Rzymu na pogrzeb Jana Pawła II. Tak rozpoczęła się znajomość pary, która z czasem miała zamienić się w trwającą do dzisiaj miłość.

Czytaj również: Patrycja Markowska komentuje rozstanie z Jackiem Kopczyńskim. Padły mocne słowa

W międzyczasie Patrycja Markowska związała się z aktorem Jackiem Kopczyńskim, który był akurat w trakcie rozwodu. Para doczekała się syna Filipa. Byli ze sobą przez 15 udanych lat. We wrześniu tego roku w mediach pojawiła się informacja o rozstaniu Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego.

Czytaj również:

Małgorzata Kożuchowska potwierdziła najgorsze! Zdruzgotana dziękuje za wspólne 12 lat

Patrycja Markowska drży o przyszłość syna. Przerażająca prawda o wokalistce w tle! Co na to Kopczyński?

Markowska całowała się z nim, gdy wciąż była z Kopczyńskim. Odżyły plotki o romansie! "Łączy ich porozumienie dusz"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy