Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Mąż Courteney Cox: Przestaliśmy uprawiać seks

David Arquette uchylił we wtorek rąbka tajemnicy na temat jego rozstania z gwiazdą serialu "Przyjaciele", Courteney Cox.

W wywiadzie do programu radiowego popularnego satyryka Howarda Sterna, aktor zdradził, iż jego żona miała już dosyć jego braku dojrzałości. Arquette przyznał także, iż para od kilku miesięcy nie utrzymywała stosunków intymnych.

Reklama

"Rozumiem to, że przestaliśmy uprawiać seks" - powiedział Arquette. "Ona jest teraz w takim momencie, gdy zależy jej na tym, by być realistką i wyrazić swoje emocje. To istota emocjonalna. Courteney jest wspaniałą kobietą. Jeśli coś jest nie tak, ona nie chce tkwić w takim związku" - wyjaśnił 39-letni aktor.

Jak donosi portal People.com, Arquette dodał też, iż Cox chce, aby wreszcie dorósł. "Powtarza mi: 'Nie chcę już być twoją matką'. Rozumiem to i szanuję. Od jakiegoś czasu chodzę na terapię. Staram się dorosnąć" - zaznaczył.

Aktor, który poznał Cox na planie filmu "Krzyk" w 1996 roku i ożenił się z nią trzy lata później, w rozmowie ze Sternem nazwał ją "swoją najlepszą przyjaciółką". "To najwspanialsza osoba, jaką kiedykolwiek poznałem... Teraz oczywiście ma swoje problemy. Ona przejmuje się kłopotami innych. Courteney stara się być matką dla wszystkich wokół, dlatego nie chce mi już matkować - oznajmił Arquette.

W wydanym we wtorek oficjalnym oświadczeniu, hollywoodzka para wyjaśniła, że już od jakiegoś czasu przebywa w próbnej separacji. Cox i Arquette wychowują razem 6-letnią córkę Coco.

"Powodem naszej separacji jest to, abyśmy mogli lepiej zrozumieć samych siebie oraz to, czego oczekujemy od swojego partnera i naszego małżeństwa" - oznajmiła para.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Courteney Cox-Arquette | David Arquette | rozstania | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje