Reklama
Reklama

Mąż Chorosińskiej nie wytrzymał. Zabrał głos ws. żony. Nagle zaczął mówić o ich dzieciach

Dominika Chorosińska po poniedziałkowej nominacji na ministra kultury musi mierzyć się ze srogą krytyką i nieprzychylnymi komentarzami. Niespodziewanie głos postanowił zabrać jej mąż Michał Chorosiński, stając w obronie swojej ukochanej. W wywiadzie opowiedział m.in., jak w tej trudnej sytuacji odnajdują się ich dzieci. Nie jest wesoło...

Dominika Chorosińska zaistniała w show-biznesie lata temu. Rozpoznawalność przyniosły jej role w "Zostać miss" oraz "M jak miłość"

W mediach plotkarskich głośno było o niej także z powodów dość burzliwych zawirowań w życiu prywatnym.

Reklama

Dominika Chorosińska mierzy się z krytyką

Po uporaniu się z problemami w małżeństwie zaczęła prężnie rozwijać swoją karierę w polityce. Została posłanką i to już drugą kadencję z rzędu, a obecnie powierzono jej pełnienie funkcji minister kultury.

Jej nominacja wywołała spore poruszenie w mediach. Aktorka musiała też zmierzyć się z falą krytyki ze strony nieprzychylnych jej osób. 

W jej obronie postanowił stanąć także mąż. Michał Chorosiński w rozmowie z Pudelkiem odniósł się do ostatnich medialnych publikacji na temat Dominiki. 

"Za żonę trudno mi odpowiedzieć, bo, prawdę mówiąc, nie widzieliśmy się od wczoraj. Nie miałem okazji pogratulować jej osobiście. Ten hejt natomiast, który namnaża się od wczoraj, spotyka nas od 20 lat, więc ja przynajmniej nauczyłem się odbierać to jako frustrację ze strony osoby czy osób krytykujących, być może wynikającą z zawiści czy z niewiedzy" - stwierdził Michał. 

Mąż Chorosińskiej nie wytrzymał. "Dzieci wszystko czytają. Jest im przykro"

Potem oznajmił, że wiele z medialnych rewelacji na temat ich małżeństwa to stek kłamstw, ale nie sprecyzował, które konkretnie doniesienia ma na myśli. 

"Wiele razy dowiadywałem się z mediów informacji, które nie są prawdziwe, przekłamane i zmanipulowane. Odnoszenie się do tego jest stratą czasu. Myślę, że żona też tego nie czyta. Najlepszy sposób to nie reagować" - podkreśla Michał. 

Zamieszanie wokół Dominiki bardzo źle znoszą ich dzieci. Para wychowuje wspólnie pięcioro pociech, a nieprzychylne komentarze o ich mamie bardzo jej bolą:

"Najstarsza córka ma 20 lat, młodsza 19, syn 16, więc oni wszystko czytają. Rozmawiałem z nimi, jest im przykro" - przekazał smutny Chorosiński. 

Zobacz też:

To z nim Chorosińska zdradziła męża i ma dziecko. Prawda wielu zadziwi

Michał Chorosiński został dyrektorem łódzkiego teatru. "Wybrano go, bo jest mężem posłanki PiS"

Michał Chorosiński wybaczył żonie ZDRADĘ! "Nikt nie jest idealny. Chcesz zmieniać świat? Zacznij od siebie"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Chorosiński | Dominika Chorosińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy