Reklama
Reklama

Maurycy Popiel skomentował decyzję Czerneckiego ws. "TzG". Krótko, ale wymownie

Wczoraj wieczorem media obiegła niespodziewana informacja o rezygnacji Michała Czerneckiego z udziału w 17. edycji "Tańca z gwiazdami". Aktor przez problemy zdrowotne niestety nie będzie mógł pojawić się na parkiecie. Teraz głos w tej sprawie postanowił zabrać jego kolega z branży oraz z programu Maurycy Popiel.

A jednak to prawda. Michał Czernecki nie wystąpi w 17. edycji "Tańca z gwiazdami"

Wczoraj wieczorem niestety okazało się, że Michał Czernecki nie będzie mógł wystąpić w jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami".

Aktor niedawno rozpoczął pod okiem Julii Suryś treningi do programu. Szybko okazało się jednak, że bolesna dolegliwość z przeszłości ponownie dała mu się we znaki. Od razu wiadomo było, że aktor musi wykonać badania, by móc dalej ćwiczyć. Niestety wieści od lekarza był dużo mniej optymistyczne, niż początkowo zakładano. Michał Czernecki jeszcze przed startem show musiał zrezygnować z udziału w nim.

Reklama

"Michał musiał wycofać się z programu jeszcze przed rozpoczęciem głównych treningów tanecznych. Zdaniem lekarzy obciążenia i tak szczególny, intensywny trening, mógłby zakończyć się dla aktora poważną kontuzją związaną ze starym urazem" - można było przeczytać w oficjalnym komunikacie programu na Instagramie.

W związku z kontuzją Michała Czarneckiego skład 17. edycji "Tańca z gwiazdami" nieco się skurczył. Przypomnijmy, że o "Kryształową kulę" walczyć będą: Maja Bohosiewicz, Barbara Bursztynowicz, Ewa MingeLanberry, Wiktoria Gorodecka, Katarzyna Zillman, Tomasz KarolakMarcin Rogacewicz, Aleksander Sikora, Maurycy Popiel, Mikołaj "Bagi" Bagiński.

Maurycy Popiel zareagował na doniesienia o Czerneckim. Krótko podsumował sytuację

W komentarzach pod postem od razu pojawiło się wiele głosów od fanów formatu. Wszyscy byli bardzo zasmuceni faktem, że aktor nie pojawi się na parkiecie w jesiennej edycji "TzG".

Swój smutek w komentarzu postanowił także wyrazić kolega Michała - Maurycy Popiel, z którym miał rywalizować w programie.

"Fatalne wieści. Zdrowia, Michał!" - napisał Popiel.

Nie wiadomo, kto zastąpi Michała Czerneckiego. Julia Suryś nie jest nastawiona zbyt optymistycznie

Fani w komentarzach dopytywali także o to, czy w programie pojawi się jakaś nowa gwiazda. Na ten moment niestety nic o tym nie wiadomo.

Julia Suryś, która miała prowadzić Michała Czerneckiego przez "TzG" została zapytana przez Plotka o to, czy pojawi się w programie z innym uczestnikiem. Jej odpowiedź nie napawa optymizmem.

"Do pierwszego odcinka nie zostało wiele czasu, więc prawdopodobnie oglądanie mnie w roli tancerki w tej edycji będzie niemożliwe" - przekazała.

Czytaj także:
Halo! Wejdź na halotu.polsat.pl i nie przegap najświeższych informacji z poranka w Polsacie.

Zobacz też:

Ujawniono kolejną parę w "Tańcu z gwiazdami". To z nim zatańczy aktorka

Nagle Sikora oficjalnie zabrał głos ws. partnerki. Oto co naprawdę ich łączy

Superniania nie mogła dłużej milczeć. "Taniec z gwiazdami" lada moment, a Zawadzka mówi wprost

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Taniec z gwiazdami" | Maurycy Popiel | Michał Czernecki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy