Reklama
Reklama

Matteo Bocelli i Danzel porwali chorzowską publiczność

Matteo Bocelli był jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów. A że podczas sylwestrowej imprezy Polsatu każdy znajdzie coś dla siebie, to publiczność również świetnie bawiła się na występie Denzela.

Sylwestrowa Moc Przebojów Denzel i Bocelli

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów do tańca porwał wszystkich Danzel.  Belgijski wykonawca swoim hitem "Pump It Up" jakiś czas temu zdobył serca Polaków. Przypomnijmy, że Danzel wziął też udział w 16. Edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie udowodnił, że nawet brak znajomości języka polskiego nie przeszkodził mu w wygraniu show.

Reklama

Kolejnym zagranicznym gwiazdorem imprezy Polsatu jest Matteo Bocelli. Włoski wokalista prezentuje zupełnie odmienny styl muzyczny niż Denzel. Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów Bocelli wykonał kilka utworów ze swojego repertuaru. Nie zabrakło romantycznej ballady "Fasi" oraz przeboju napisanego przez Eda Sheerana "Perfect Symphony".

Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie

Przed koncertem Bocelli zdradził, że jest ogromnie zadowolony, że będzie mógł przywitać Nowy Rok w towarzystwie polskiej publiczności. Również Danzel, który w ubiegłym roku spędził Sylwestra w Dubaju, cieszył się, że tym razem może spędzić ten niezwykły czas z polską publicznością.

Belgijski gwiazdor przyznał w rozmowie z Adamem Zdrójkowskim, że już 600 razy wystąpił w Polsce i choć jeszcze dobrze nie mówi w naszym języku, to chętnie zjadłby polskie pierogi.

Co ciekawe zarówno Danzel, jak i Bocelli zapewnili dobrą zabawę publiczności zgromadzonej w Chorzowskim Parku Śląskim, a także widzom przed telewizorami.

Zobacz też:

"Moich nóg zazdroszczą mi wszystkie koleżanki". Jeżowska szczerze o operacjach plastycznych i leczeniu hormonami

Tak mieszka Matteo Bocelli. Gwiazda Sylwestrowej Mocy Przebojów stawia na luksus

Oto jak mieszka Dawid Kwiatkowski. Dominuje marmur i jasne kolory

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Matteo Bocelli | Sylwestrowa Moc Przebojów | Danzel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy