Reklama
Reklama

Tak mieszka Matteo Bocelli. Gwiazda Sylwestrowej Mocy Przebojów stawia na luksus

Matteo Bocelli będzie gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Widzowie Polsatu i publiczność na błoniach Stadionu Śląskiego usłyszą trzy utwory w jego wykonaniu. Słynny muzyk zaśpiewa między innymi cover przeboju Eda Sheerana, utwór „Fasi”, a o północy hit „Caruso”.

Matteo Bocelli poszedł w ślady swojego słynnego ojca

26-letni Matteo Bocelli jest młodszym synem Andrei Bocellego i jego pierwszej żony Enriki Cenzatti. Ma starszego brata Amosa i młodsza przyrodnia siostrę Virginię. Wszyscy są bardzo utalentowani muzycznie i bardzo ze sobą zżyci.

Matteo, tak jak jego ojciec, jest słynnym tenorem. W 2015 roku rozpoczął studia w Conservatorio Boccherini w Lucce jednak Andrea nie planował dla syna kariery śpiewaka. O tym, że Matteo powinien śpiewać, przekonał go starszy syn Amos.

Reklama

Syn Adrea Bocellego stawia na luksus

"Myślę, że to było na zasadzie: jestem śpiewakiem, wiem, ile kosztuje ten zawód, ile wyrzeczeń wymaga, nie chcę tego samego dla mojego syna. Bał się - nie o to, czy mam talent, ale o to, czy nie zapłacę zbyt wysokiej ceny. I wtedy to mój brat przekonał ojca, żeby pozwolił mi rozwijać się w kierunku śpiewu, żeby mnie nie zniechęcał", wspominał Matteo w wywiadzie dla VIVY!

Włosi uwielbiają Matteo. Jego życie jest ulubionym tematem dla prasy i portali. Doceniają go też za niewątpliwą urodę.
W tym roku Matteo został twarzą świątecznej kampanii marki Guess.

Mimo że jest gwiazdą światowego formatu Matteo jest domatorem i uwielbia spędzać czas w swojej toskańskiej posiadłości. Toskania to jego miejsce na ziemi, za którym tęskni zawsze, gdy jest w trasie.

Matteo Bocelli jest tradycjonalistą

W Lajatico ładuje akumulatory, odpoczywa i delektuje się swoim ulubionym daniem - makaronem. Najbardziej lubi, gdy jest przyrządzony jak najprościej z tradycyjnych włoskich składników.

"To trochę tak, jak z ulubioną piosenką, której możesz słuchać na okrągło i właściwie nie wiesz, dlaczego. Nigdy nie mam dość mojego kraju i codziennie zakochuję się w nim na nowo. Kiedy kogoś kochasz, ta osoba nigdy ci się nie nudzi i nie potrzebujesz nikogo innego. Z miłością do kraju jest tak samo. Lubię okolicę, w której mieszkam, mój widok z okna, lubię spotykać codziennie tych samych sąsiadów. Uwielbiam czas spędzany w domu z moimi bliskimi, zwyczajne rozmowy. Myślę, że to jest esencja życia: relacje, które masz z innymi ludźmi", mówił w jednym z wywiadów.

Zobaczcie, jak wygląda toskański dom Matteo Bocellego!

Matteo Bocelli pojawi się na Sylwestrowej Mocy Przebojów w ChorzowieKoncert z jego udziałem poprowadzą Krzysztof Ibisz, Adam Zdrójkowski, Marcelina Zawadzka i Agnieszka Kołodziejska. Na scenie oprócz wspomnianego śpiewaka nie zabraknie też innych sław muzycznej sceny, m.in.:

 Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 już 31 grudnia tylko w Polsacie! Początek imprezy rozpocznie się już o godzinie 20:00!

Zobacz też:

Golec uOrkiestra spędzają święta w górach. Tak wygląda ich Boże Narodzenie 

Katarzyna Dowbor nie spędzi tych świąt z synem. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska przebywają w Hiszpanii

Kaczorowska w ogóle nie przygotowała się do świąt. Zostawiła sprawy swojemu biegowi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwestrowa Moc Przebojów | Matteo Bocelli
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy