Reklama
Reklama

Matka Cher nie żyje. Tragedia w życiu piosenkarki! "Mamy nie ma"

Georgia Holt, matka wokalistki znanej jako Cher (76 l.) zmarła w niedzielę wieczorem. Smutną informację piosenkarka przekazała na Twitterze. Matka Cher miała 96 lat, a przyczyny śmierci nie są jeszcze znane.

Matka Cher nie żyje. Georgia Holt miała 96 lat: "Mamy nie ma"

Na początku września Cher napisała na Twitterze, że jej matka była hospitalizowana z powodu zapalenia płuc i chorowała "z przerwami". Dodała też, że stan Georgii "poprawia się". Po wyjściu ze szpitala. Przyczyna śmierci Georgii Holt nie została ujawniona.

Wokalistka napisała jedynie w mediach społecznościowych: "Mamy nie ma".

Gwiazdy i politycy składają kondolencję pod wpisem w mediach społecznościowych. Między innymi swój żal wyraziła Hillary Clinton.

Kim była Georgia Holt?

Georgia Holt urodziła się jako Jackie Jean Crouch w Kensett w stanie Arkansas w czerwcu 1926 roku. Była amerykańską piosenkarką, autorką tekstów, modelką i aktorką. 

Reklama

Brała udział w wielu projektach telewizyjnych, w tym w "The Mike Douglas Show", "The Ellen DeGeneres Show", "Sunday Morning", "I Love Lucy" i "Watch the Birdie".

Urodzona przez młodą nastoletnią matkę, Holt mieszkała naprzemiennie u rodziców będących w separacji. W wieku sześciu lat wystąpiła w stacji radiowej w Oklahoma City, a później śpiewała z wieloma znanymi artystami. Jako modelka wygrała kilka konkursów piękności. 

Georgia Holt była zamężna sześć razy. Miała dwoje dzieci, w tym Cher, a także dwoje wnucząt. W młodości Georgia po urodzeniu Cher borykała się z problemami finansowymi. Przez zewnętrzne naciski oddała Cher do sierocińca, którą codziennie odwiedzała. Wielokrotnie też sugerowano jej, aby oddała Cher pod opiekę innej rodzinie. Holt nie poddała się, ustabilizowała swoją sytuację finansową dzięki serialowi "I love Lucy".

Aktorka była ostatnio widziana na ekranie w 2014 roku jako gościnny juror w odcinku RuPaul's Drag Race "Queens of Talk". Od wielu lat przebywała na emeryturze i cieszyła się życiem babci i prababci. W 2016 roku obchodziła 90. urodziny.

Zobacz też:

Cher rozpływa się nad młodszym o cztery dekady chłopakiem

Cher pojawiła się na wybiegu w lateksowym kobinezonie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cher
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy