Reklama
Reklama

Mateusz Murański jest kolejną ofiarą hejtu? Influencerzy i zawodnicy Fame MMA są zgodni

Mateusz Murański († 29 l.) to kolejny zawodnik Fame MMA, który przegrał z hejtem w internecie? Takiego zdania są wszyscy, którzy mieli kontakt ze światem freak-fightów. O tym, że Murański podzielił los Dawida Ozdoby mówił między innymi Denis "Bad Boy" Załęcki, Piotr Szeliga, Laluna Unique i wieloletni przyjaciel zmarłego Mateusza, Arkadiusz Tańcula.

Influencerzy są zgodni: Mateusz Murański jest kolejną ofiarą hejtu

Mateusz Murański, nazywany również "Młodym Muranem" został znaleziony martwy w środę, 8 lutego w swoim mieszkaniu. Policję zawiadomiła rodzina, która nie mogła się od dłuższego czasu skontaktować z Mateuszem. Prokuratura podczas oględzin wykluczyła udział osób trzecich.

Mateusz Murański był zawodnikiem freak-fightowych organizacji Fame MMA i High League. Szerszej publiczności jest znany z roli Adriana "Adka" Barskiego w serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Wystąpił także w nominowanym do Oscara filmie "IO" Jerzego Skolimowskiego.

Reklama

Mateusz Murański i Dawid Ozdoba to zawodnicy Fame MMA, którzy nie wytrzymali hejtu

Rodzima federacja Fame MMA żegna Murańskiego w poruszającym filmie o tytule "Żegnaj Mati". 29-latek był po szkole aktorskiej i wiele osób zdawało sobie sprawę, że wszystkie "dymy", które robi Mateusz wraz ze swoim ojcem, Jackiem Murańskim są po części kreacją. Niestety, młodzi użytkownicy internetu nie zawsze to rozróżniają.

Teraz kiedy finał okazał się tragiczny dla Mateusza, influencerzy jak jeden mąż zabrali głos i jednogłośnie twierdzą, że Mateusz był ofiarą hejtu, tak samo, jak Dawid Ozdoba, którego ciało znaleziono 4 października 2022 roku w jednym z warszawskich parków. Dawid Ozdoba zmagał się z depresją, miał żal do Fame MMA i nie wytrzymał ilości hejtu skierowanego na jego osobę.

Arkadiusz Tańcula o śmierci Mateusza Murańskiego: "Takie komentarze zabijają"

Arkadiusz Tańcula był wieloletnim przyjacielem Mateusza Murańskiego. Przyjaciele mieli zostać skłóceni przez ojca Mateusza, Jacka Murańskiego. Panowie jednak pogodzili się po wspólnej walce.

"Jestem w szoku, ja w ogóle nie wiem co powiedzieć. Jeszcze pare dni temu pisaliśmy! (...) Pogadliśmy chwilę, zaprosiłem go do mojego nowego programu, mieliśmy powspominać, poopowiadać jakieś rzeczy. A teraz taka informacja. Słuchajcie, to jest kolejna ofiara hejtu w internecie po Ozdobie. On mi już po walce mówił, że nie daje sobie rady z hejtem" - powiedział Arkadiusz Tańcula w opublikowanym na Instagramie nagraniu.

W dodatkowym Instastory Arkadiusz Tańcula przemówił do hejterów: "A teraz jeszcze do wszystkich hejterów, którzy plują na prawo i lewo jadem w internecie i myślą, że są aninimowi i bezkarni. Zastanówcie się pięć razy, zanim napiszecie jakiś komentarz (...) Takie komentarze zabijają!"

Mateusz Murański jest ofiarą hejtu. Piotr Szeliga: "To się stało naprawdę!"

Piotr Szeliga, który również jest zawodnikiem Fame MMA dodał na Instastory swoją reakcję na temat śmierci Murańskiego. Wyznał ,zę od rana dostawał takie informacje, ale nie wierzył w nie, bo w końcu dużo fejkowych informacji krąży w internecie. Jednak jak już siię potwierdziła informacja nie mógł znaleźć słów: "Jestem w szoku.. Grubo, grubo się dzieje w tym świecie internetu. Szok, szkoda chłopa"

Po chwili dodał: "Czytam te wszystkie komentarze i powiem wam, że k**** nie wierzę w naszą społeczność. Darujce sobie te prześmiewcze komentarze z wujkiem Władkiem i innymi rzeczami, bo to się stało naprawdę! Rozumiecie?! Gość nie żyje, a wy sobie z tego robicie bekę. Dla mnie to jest po********ne. To też daje do zrozumienia i pokazuje, jak mamy spie******e społeczeństwo. I jaka jest antypatia. Dla mnie jest to nie do pomyślenia. Nawet z szacunku do jego rodziny, nie piszcie tych bzdur wszystkich, nie róbcie tego. To nie miejsce i czas"

Denis Załęcki o śmierci Mateusza Murańskiego: "I jak hejterskie k****? Zadowolone?"

Na temat śmierci Murańskiego wypowiedział się Denis "Bad Boy" Załęcki, który bardzo krótko i dosadnie spytał się widzów, czy są zadowoleni z zastanej sytuacji. Choć Denis jest zawodnikiem High League, to federacja również wyraziła swoje ubolewanie nt. śmierci Mateusza.

"I jak hejterskie k****? Zadowolone? Ubliżanie, poniżanie to dla was dziś chleb powszedni. Brak słów. Ogromne wyrazy współczucia dla bliskich! Trzymaj się, Mateusz!" - napisał Denis "Bad Boy" Załęcki na Instastory.

Laluna Unique ujawnia porażającą prawdę o przyczynie śmierci "Murana"

Laluna Unique, czyli dawna "Królowa życia" również mierzyła się z ogromną ilością hejtu. Na szczęście ma na tyle mocną psychikę, że nie przejmuje się anonimowymi komentarzami w sieci. Zauważa jednak, że hejt może każdego złamać.

"Pamiętajcie, są osoby, które hejt zniosą bez problemu, a są takie, że tego nie udźwigną. To już druga ofiara wejścia do świata Freak Fight. Pieniądze to nie wszystko (...) Po ostatnich 2 występach Mateusza było już widać, że jest z nim źle. Mega przykre, to tylko człowiek. Spoczywaj w spokoju. Mateusz Murański Amen" - dodała Laluna.

Pamiętaj, że w trudnej sytuacji nigdy nie jesteś sam. Jeśli chcesz porozmawiać z psychologiem, poniżej znajdziesz listę telefonów, pod które możesz zadzwonić i poprosić o profesjonalną pomoc psychologa czy psychoterapeuty:

  • Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - 22 594 91 00 (czynny w każdą środę - czwartek od 17.00 do 19.00)  
  • Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
  • Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - 22 425 98 48


Zobacz też:

Mateusz Murański był szczęśliwie zakochany. Śmierć przerwała zawodnikowi Fame MMA wielkie plany na przyszłość

Mateusz Murański: Sensacyjne kulisy zgonu. Laluna Unique ujawnia porażającą prawdę o przyczynie śmierci "Murana"

Mateusz Murański we wspomnieniach Arkadiusza Tańculi. Wszystkiemu winien jest ojciec?

Przyjaciel Murańskiego zabrał głos w sprawie jego śmierci. Nie do wiary co powiedział

Mateusz Murański nie żyje. Marcin Najman wyjawił co sądzi o śmierci 29-latka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Murański | Jacek Murański | Piotr Szeliga | Fame MMA | High League
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy