Reklama
Reklama

Śmierć Dawida Ozdoby. Zmagał się z depresją, był samotny i hejtowany

Dawid Ozdoba znany jako partner Edyty Herbuś, zawodnik MMa i tancerz erotyczny, zmarł we wtorek, 4 października. Miał 45 lat i niewiele wskazywało, że może mieć kłopoty zdrowotne. Po znalezieniu ciała wszczęto śledztwo w sprawie jego śmierci.

O śmierci Dawida Ozdoby poinformowała matka, Ewa Ozdoba. Napisała na Facebooku z prośbą o niekomentowanie sprawy na jej profilu: "Bardzo proszę o niekomentowanie tego, co wstawiłam. Jest to dla mnie bardzo trudne i dlatego jest taka moja prośba".

Dawid Ozdoba nie żyje

Dawid Ozdoba zmarł w wieku 45 lat. Pierwsze tragiczne wieści napływały już w poniedziałek, 3 października. Późnym wieczorem nikt nie chciał mówić o niepotwierdzonych informacjach. Ostatecznie zgon Dawida potwierdziła mama.

Reklama

Na co zmarł Dawid Ozdoba? Wszczęto śledztwo w jego sprawie

Jak informuje "Super Express", rozpoczęto śledztwo w sprawie śmierci Dawida Ozdoby. Według tabloidu, ciało mężczyzny znaleziono w warszawskim Picassa na Białołęce. Policja toczy w tej sprawie śledztwo.

Na razie wiadomo, że Dawid Ozdoba chorował na depresję, co szczególnie widoczne jest we wpisach na Instagramie zawodnika MMA.

Dawid Ozdoba: depresja i Instagram

Konto Dawida Ozdoby nie zniknęło z Instagrama. Na koncie @dawidozdobateam nadal dostępne są zdjęcia i wpisy zmarłego. Niektóre są naprawdę przygnębiające. Szczególnie te, na temat depresji, na którą chorował.

Dla serwisu mma.pl, Dawid Ozdoba opowiedział o swojej depresji: "Uciekłem od hejtu i od ludzi. (...) Można powiedzieć, że teraz już to wiem — była to straszna depresja i trauma. Tam różne rzeczy się wydarzyły i teraz wróciłem do ludzi. Można powiedzieć, że po trzech latach... trochę jestem zdziwiony tym wszystkim. Kiedyś czułem to, a teraz chce wrócić ten pozytywny Ozdóbka do żywych. Zobaczymy, jak to pójdzie".

"Moje życie było cudowna bajka do 2018 roku, gdy zaufałem ludziom którzy wbili mi nóż w serce i zabrali marzenia gdy kazali wyp*******ć ;( #dawidozdoba a mogło być tak pięknie gdybym nie słuchał tej osoby która wiedząc że mam depresję nie bawiła się moim losem . #love czas pogodzić się z #depresja" - napisał Dawid 1 czerwca 2022 roku na Instagramie.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01.

Zobacz też:

Dawid Ozodoba robi karierę w "Na Wspólnej"?

Dawid Ozdoba wydał książkę. Opisał w niej związek z Herbuś

Dawid Ozdoba osadzony w egipskim więzieniu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Ozdoba | FAME MMA
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy