Reklama
Reklama

Mateusz Murański: Sensacyjne kulisy zgonu. Laluna Unique ujawnia porażającą prawdę o przyczynie śmierci "Murana"

Mateusz Murański nie żyje - taka informacja w środowe popołudnie trafiła do mediów i została oficjalne potwierdzona. Doniesienia o tragedii w domu zawodnika federacji Fame MMA i High League pojawiały się już od godzin porannych, ale nikt nie chciał uwierzyć, że to prawda. W końcu głos zabrała prokuratura z Gdańska...

Mateusz Murański znany jest chyba wszystkim fanom walk MMA. W końcu "Młody Muran" i jego ojciec potrafili wywoływać niezłe afery podczas konferencji MMA. 

Poza walkami Murański parał się także aktorstwem - występował w serialu "Lombard", a także ostatnio film "IO" Jerzego Skolimowskiego, który to film został nominowany do Oscarów 2023. 

Murański planował nawet wyjazd do Los Angeles na rozdanie tych nagród, więc informacje o jego śmierci brzmią tym bardziej szokująco, bo nic nie zapowiadało takiego dramatu. 

Reklama

Mateusz Murański nie żyje. Jakie przyczyny zgonu zawodnika MMA?

Choć informacje, że z Murańskim coś się stało pojawiały się w social mediach od środowego poranka, dopiero po południu informacje te udało się potwierdzić. 

"W dniu dzisiejszym pojawiło się zgłoszenie ujawnienia zwłok w mieszkaniu. Zwłoki zostały ujawnione przez członka rodziny mężczyzny, który nie mógł się z nim skontaktować. Zaniepokojony pojechał do mieszkania. Na miejscu wykonywane były czynności z udziałem biegłego. Nie stwierdzono działania osób trzecich. Przyczyny śmierci do ustali sekcja zwłok" - przekazała mediom rzeczniczka gdańskiej prokuratury, Grażyna Wawryniuk.

Trudno więc na ten moment mówić o przyczynach zgonu, choć w sieci już pojawia się masa spekulacji na ten temat. W końcu sportowiec zmarł nagle i w bardzo dziwnych okolicznościach. 

Laluna Unique o przyczynach zgonu Murańskiego

Swoje trzy grosze do sprawy postanowiła dołożyć inna "zawodniczka MMA", czyli słynna Laluna Unique, uczestniczka programu "Królowe życia" w TTV.

Koleżanka Dagmary Kaźmierskiej ma swoje przypuszczenie dotyczące tego, co doprowadziło do śmierci Murańskiego. Jej wpis na Instagramie jest wprost szokujący. "Królowa życia" już orzekła, co go zabiło! 

"Pamiętajcie, są osoby, które hejt zniosą bez problemu, a są takie, że tego nie udźwigną. To już druga ofiara wejścia do świata Freak Fight. Pieniądze to nie wszystko" - oznajmiła Laluna. 

Na tym jednak nie skończyła i w kolejnym stories podzieliła się kolejnymi przemyśleniami:

Zobaczcie, co świat freak fight robi z ludźmi. Po ostatnich 2 występach Mateusza było już widać, że jest z nim źle. Mega przykre, to tylko człowiek. Spoczywaj w spokoju. Mateusz Murański Amen" - dodała Laluna.

Zobacz też:

Niespodzianka na gali Fame MMA! Doda pokazała się z nowym partnerem! Były czułości

Sebastian Fabijański stał się pośmiewiskiem po gali Fame MMA. Wróci jeszcze do oktagonu?

Wojtek Gola we łzach mówi o śmierci ojca: "Nie zapomnę do końca życia"

Marta Linkiewicz odsłania wdzięki pod prysznicem. Kiedyś się z niej wyśmiewali, a dziś zachwyca nagim ciałem!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy