Reklama

Reklama

Reklama

Dawid Ozdoba nie żyje. Nowe okoliczności śmierci. Ujawnili, gdzie znaleźli ciało

Dawid Ozdoba zmarł w wieku 45 lat. Policja ujawniła, że ciało tancerza zostało znalezione w jednym z warszawskich parków. Z wpisów Ewy Ozdoby, matki Dawida, wynika, że tancerz zmarł już kilka tygodni temu. "Żegnaj skarbie. Moje serce pękło" - napisała 23 września. W sprawie toczy się śledztwo.

Dawid Ozdoba - kim był?

Informację o śmierci Dawida Ozdoby przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych jego mama. "A teraz Dawidzie lecisz wysoko, Tak jak zawsze chciałeś. Zabrałeś ze sobą wspomnienia. I już nic się nie zmienia. Jest Cisza i Spokój" - napisała 4 października. Okazuje się, że już 23 września 2022 r. Ewa Ozdoba udostępniła na Facebooku jeden z archiwalnych filmików syna z podpisem: "Żegnaj skarbie. Moje serce pękło".

Reklama

Dawid Ozdoba był tancerzem erotycznym przed laty związanym z Edytą Herbuś, w ostatnim czasie angażował się w sporty walki i występował na galach Fame MMA. W 2013 r. walczył z "Hardkorowym Koksem", pięć lat później z Dawidem "Ambro" Ambroziakiem, a ostatnio z Markiem "AdBusterem" Hoffmanem.

W lutym Dawid Ozdoba wyznał, że zmaga się z depresją: "Moje życie było cudowna bajka do 2018 roku gdy zaufałem ludziom którzy wbili mi nóż w serce i zabrali marzenia gdy kazali wypierdalać ;( #dawidozdoba a mogło być tak pięknie gdybym nie słuchał tej osoby która wiedząc że mam depresję nie bawiła się moim losem . #love czas pogodzić się z #depresja" - napisał 1 czerwca (pis. oryg.).

Dawid Ozdoba znaleziony martwy w warszawskim parku

Według informacji, którą podał "Super Expressu", Dawid Ozdoba został znaleziony w warszawskim parku Picassa na Białołęce. Policja prowadzi dochodzenie. Wiadomo jedynie, że "sprawa jest bardzo delikatna".

"Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga Północ prowadzą czynności w sprawie zgonu 45-letniego mężczyzny, którego ciało ujawniono w rejonie Parku Picassa w dniu 03.10.2022 r. Ze względu na charakter zdarzenia, sprawy nie komentujemy" - przekazała tabloidowi rzecznik prasowa komendy Paulina Onyszko.

Zobacz też:

Edyta Herbuś żegna Dawida Ozdobę

Mama Dawida Ozdoby zamieściła przejmujące słowa

Prokuratura wszczęła śledztwo ws. Tomasza Lisa


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Ozdoba

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy