Reklama

Reklama

Reklama

Dawid Ozdoba miał żal do Fame MMA? Myślał o samobójstwie

Dawid Ozdoba był niejako prekursorem tego, jak obecnie wyglądają walki freak-fightowe. Pomógł też osiągnąć sukces największej polskiej federacji Fame MMA. Choć tancerz i zawodnik MMA pokładał nadzieję o zdobyciu sławy, stało się inaczej.

Informacje o śmierci Dawida Ozdoby potwierdziły się 4 października. Potwierdziła to w mediach społecznościowych jego mama: "A teraz Dawidzie lecisz wysoko, Tak jak zawsze chciałeś. Zabrałeś ze sobą wspomnienia. I już nic się nie zmienia. Jest Cisza i Spokój".

Dawid Ozdoba miał żal do Fame MMA? Myślał o samobójstwie

Dawid Ozdoba myślał o samobójstwie, kiedy po ostatniej walce w oktagonie Fame MMA został źle potraktowany przez widzów. To wtedy pierwszy raz pojawiły się w jego głowie takie myśli.

Reklama

Warto przypomnieć, że Dawid Ozdoba zawsze marzył o sławie. Przez chwilę dostał ją dzięki programie "Amazonki", grupie striptizerów "Bad Boys" i związkowi z Edytą Herbuś. Ogromne nadzieje pokładał w Fame MMA, które pomogłoby mu powrócić do showbiznesu.

Stało się jednak inaczej. Umiejętności Dawida Ozdoby były powodem do żartów wśród internautów i kanałów commentery. To wtedy pojawiły się pierwsze myśli samobójcze. W 2013 r. walczył z Burneiką "Hardkorowym Koksem", z Dawidem "Ambro" Ambroziakiem, a ostatnio z Markiem "AdBusterem" Hoffmanem.

"Kiedy zostałem totalnie wygwizdany, poszedłem do szatni i zostałem całkowicie sam, miałem taką myśl, że chce to wszystko skończyć. Chciałem sobie podciąć żyły. Nie wiem, co mi przyszło do głowy, po prostu poczułem, że to nie jest mój świat" - powiedział Ozdoba, cytowany przez plotek.pl.

Nieznana jest dokładna przyczyna śmierci Dawida Ozdoby, ale wg nieoficjalnych źródeł najprawdopodobniej celebryta popełnił samobójstwoplanowane od kilku tygodni. Pozostawił w żałobie dwie bliskie mu kobiety: dziewczynę i matkę.

Marcin Najman ocenia Dawida Ozdobę: "Było widać u niego żal do Fame MMA"

Według znajomego Dawida Ozdoby, Marcina Najmana, przytłaczający hejt miał znaczący wpływ na jego kondycję psychiczną.

"Były ostatnio przypadki samobójstw w szkołach. Dawid również nie wytrzymał hejtu. Nawet po skończeniu terapii było widać u niego żal do FAME MMA. Nie mógł sobie znaleźć swojego miejsca - powiedział Najman dla "Faktu".

"To jest smutne i tragiczne, kiedy odchodzi tak młody człowiek. Niestety żyjemy w takich czasach, że obrażanie ludzi w internecie jest na porządku dziennym. Ludzie w show-biznesie muszą mieć grubą skórę i nie każdy to wytrzymuje" - ocenił pięściarz.

Wojtek Gola i Fame MMA żegnają Dawida Ozdobę

Federacja Fame MMA postanowiła pożegnać w swoich mediach społecznościowi byłego zawodnika. Do pożegnania dołączył także Wojtek Gola, umieszczając krótką wiadomość na Instastory: "Bardzo smutny dzień. Jest mi ogromnie przykro z powodu śmierci Dawida. W takich chwilach trudno cokolwiek powiedzieć. Pragnę złożyć wyrazy współczucia dla całej rodziny i bliskich Dawida. Spoczywaj w pokoju".

Federacja Fame MMA złożyła kondolencje rodzinie i prosi również o powstrzymanie się od złośliwych komentarzy i żartów.

"Wczoraj zmarł Dawid Ozdoba. Wiadomość o jego śmierci pogrążyła w smutku rodzinę, najbliższych i wiele osób, które spotkały go na swojej drodze. My zapamiętamy Dawida jako jednego z pierwszych zawodników FAME MMA i jedną z najbardziej charyzmatycznych osób, jakie poznaliśmy. Niestety od lat walczył z depresją i problemami zdrowotnymi".

"Federacja FAME MMA składa najszczersze kondolencje rodzinie Dawida i jego przyjaciołom. Wyciszamy na kilka dni komunikacje na naszych profilach. To nie jest właściwy czas na promocje gali. Prosimy również Was o uszanowanie pamięci o zmarłym Dawidzie (w obliczu ludzkiej tragedii nie ma miejsca na dyskusje, domysły czy żarty)" - możemy wyczytać w oświadczeniu federacji.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01.

Zobacz też:

Śmierć Dawida Ozdoby. Zmagał się z depresją, jego ciało znaleziono w parku

Edyta Herbuś żegna Dawida Ozdobę

Mama Dawida Ozdoby zamieściła przejmujące słowa

Dawid Ozodoba robi karierę w "Na Wspólnej"?

Dawid Ozdoba wydał książkę. Opisał w niej związek z Herbuś

Dawid Ozdoba osadzony w egipskim więzieniu


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Ozdoba | Wojciech Gola | Fame MMA

Reklama

Reklama

Reklama