Reklama
Reklama

Mateusz Damięcki musiał wydepilować całe ciało! Pokazał wideo

Mateusz Damięcki przeszedł ostatnio spektakularną metamorfozę. Wszystko dla roli w filmie "Furioza", gdzie wciela się w postać niebezpiecznego Goldena, lidera grupy przestępczej składającej się z kiboli. Aktor publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia swojej przemiany. Tym razem podzielił się filmikiem, na którym... depiluje całe ciało. Auć!

Mateusz Damięcki musiał wiele wycierpieć dla roli w filmie "Furioza" (zobacz!). Dzieło, w reżyserii Cypriana T. Olenckiego, można zobaczyć w kinach od 22 października. Na ekranie pojawią się także: Mateusz Banasiuk, Weronika Książkiewicz, Mateusz Damięcki, Łukasz Simlat, Wojciech Zieliński, Szymon Bobrowski i Janusz Chabior.

Mateusz Damięcki "Furioza"

Mateusz Damięcki publikował już zdjęcia, na których widać jego przemianę. Podczas wywiadu dla "Onet.pl" wyznał, że musiał włożyć wiele pracy w swoją postać, tak by stała się autentyczna dla widza.

Reklama

Aktor wyjaśnia, że przeszedł metamorfozę. Zgolił głowę, chodził na siłownię, trenował, a nawet wydepilował całe ciało, które później zostało pokryte tatuażami. "Dzień witałem w jednej siłowni, a żegnałem w drugiej. Przez ostatnie 60 dni przygotowań miałem dwa treningi dziennie, do tego zrobiłem około pół miliona skoków na skakance" - mówił. 

Mateusz Damięcki depiluje się do roli

Na Instagramie aktor opublikował wideo z wizyty w salonie kosmetycznym. Musiał sporo wycierpieć, bo depilacja jest wyjątkowo bolesnym zabiegiem. Gratulujemy odwagi i determinacji!

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

Zobacz również:

Alec Baldwin zastrzelił kobietę na planie filmowym. Kim jest zmarła Halyna?

Stan Borys miał zawał serca

Królowa Elżbieta II spędziła noc w szpitalu! Co z jej zdrowiem?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Furioza | Cyprian T. Olencki
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy