Reklama
Reklama

Mateusz "Big Boy" Borkowski szczerze o tym, dlaczego "spadł na zdrowotne dno". Wszystko przez ten produkt

Mateusz "Big Boy" Borkowski sławę zyskał za sprawą programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Na początku programu widzowie poznali go, jako osobę z nadwagą, lecz na przestrzeni lat uczestnik show przeszedł spektakularną metamorfozę i sporo schudł. Niedawno mężczyzna otworzył się na temat swojej wagi i opowiedział, przez co "spadł na zdrowotne dno".

Mateusz "Big Boy" Borkowski to gwiazdor programu "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym występuje od lat. W show dał się poznać jako osoba obdarzona poczuciem humoru. Widzowie od początku polubili jego postać, a duża część publiki śledzi poczynania Mateusza ze względu na przemianę, jaką przeszedł. Na początku przygody z telewizją ważył 230 kg, ostatecznie schudł ponad 150 kilogramów i obecnie ważny ponad 73 kg. Jak sam przyznał, do przemiany skłoniła go wizyta u lekarza, gdy poznał diagnozę, postanowił działać.

Reklama

Teraz 37-latek znów zabrał głos w sprawie swojej diety i wprost przyznał, jaki produkt spowodował, że znalazł się na "zdrowotnym dnie"

Mateusz "Big Boy" Borkowski szczerze o tym, dlaczego "spadł na zdrowotne dno". Wszystko przez ten produkt

Przemiana Borkowskiego rozpoczęła się w 2015 roku. To właśnie wtedy udał się do lekarza, od którego usłyszał, że jeżeli nie schudnie, to szybko umrze.

Gwiazdor TTV poddał się operacji zmniejszenia żołądka, a potem zaczął wprowadzać w życie nowe nawyki. Postawił na zdrową dietę, a także odstawił tłuste produkty. W odstawkę poszedł również alkohol.

"Big Boy" na Instagramie podzielił się z fanami przemyśleniami związanymi z prowadzeniem toksycznego trybu życia. Na załączonym obrazku widzimy Mateusza z butelkami mocnego alkoholu. Mężczyzna wprost przyznał, że to napoje wyskokowe przyczyniły się do tego, iż "spadł na zdrowotne dno".

"Luksus, dzięki któremu spadłem na zdrowotne dno. Nie dziękuję. Nie tęsknię. Good Life"

Mateusz "Big Boy" Borkowski - kim jest, wiek

Mateusz Borkowski urodził się 4 lipca 1985 roku i pochodzi z Kielc. Przed udziałem w show rozpoczął prowadzenie firmy, a w przedsiębiorstwie, które zostało założone przez jego ojca w 1991 roku, handluje różnymi produktami przeznaczonymi do przemysłu.

Prywatnie w związku partnerskim, lecz jego ukochana żyje z dala od medialnego zgiełku.

Zobaczcie również:

Mateusz Borkowski z "Goooglebox" stanął twarzą w twarz z przerażającą diagnozą lekarzy

Big Boy Mateusz Borkowski schudł 170 kilo. Pokazał wiszącą skórę na brzuchu

"Gogglebox. Przed telewizorem": Gdzie nagrywany jest program?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Big Boy | Gogglebox. Przed Telewizorem
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy